• تهران ، سهروردی شمالی ، خیابان حسینی ، کوچه مریم ، پلاک 7 واحد 8

انتقال خطوط تلفن شهری

مجموعه ها را دارای مشکلاتی از قبیل  نبود امکانات ارتباطی و مخابراتی و ایجاد محدودیت از نظر امکانات ارتباطی نظیر خطوط تلفن مخابراتی  می نماید را می توان به راحتی برطرف نموده و با در نظر گرفتن هزینه ای کم می توان در هر نقطه جغرافیایی فعالیت اداری خود را آغاز نمود .

شرکت شبکه دیده بان رسانه  با ارائه راهکارهای نوین و مطمئن از طریق سیستمهای وایرلس ، انتقال خطوط تلفن داخلی(سانترال) و  شهری را در فواصل زیر ۱۰۰ کیلومتر امکان پذیر نموده است .

از کاربردهای این روش که از ترکیب دو تکنولوژی VOIP  و Wireless  می باشد می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

۱ – انتقال خطوط تلفن شهری از نقاطی دارای این امکان مخابراتی می باشد به مناطقی که فاقد این امکانات هستند.

۲ – راه اندازی خطوط تلفن داخلی بدون نیاز به پرداخت هزینه مخابرات برای شماره گیری و ایجاد ارتباط سریع بین دو نقطه مورد نظر.

به عنوان مثال یکپارچه کردن سیستم تلفن دو ساختمان و یا دفتر مرکزی یک شرکت یا کارخانه

جزئیات اجرا

لطفا برای ارایه طرح پروژه خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۷۳۳۷۵۳

۰۲۱۸۸۷۳۱۸۲۱

۰۲۱۸۸۷۳۴۶۳۵

VoIP

فناوری VOIP تکنولوژی انتقال مکالمات تلفنی روی شبکه یا بستر مبتنی بر داده  (Packet)  می باشد. در این تکنولوژی اطلاعات صوتی به صورت بسته های دیتا یا Packet   روی بستر شبکه منتقل می شود . اصطلاح IP Telephony  و VOIP (Voice Over IP)  مترادف هم هستند. ولی اصطلاح VOIP  معمولاً به عنوان سرویس انتقال مکالمات صوتی روی بستر اینترنت برای کاهش هزینه های مکالمات راه دور یا بین المللی شناخته می شود. این تکنولوژی جایگزینی برای شبکه های مخابراتی مخصوصاً شبکه های مخابراتی داخلی شرکتها (سیستم تلفن داخلی یا سانترال) می باشد.

با استفاده از تکنولوژی Telephony IP  ، میتوان از بستر شبکه موجود بدون نیاز کابل کشی مجزا برای صوت، برای انتقال داده ها و مکالمات صوتی به طور همزمان و با امنیت بسیار بالا استفاده کرد.