• تهران ، سهروردی شمالی ، خیابان حسینی ، کوچه مریم ، پلاک 7 واحد 8

کارخانه ها

با گسترش کارخانجات در اطراف شهرها وفاصله گرفتن آنها از دفاتر اصلی نیاز به تبادل ارتباط بیشتر احساس میگردد .

به همین منظور مدیران بخش فناوری اطلاعات در شرکتها وکارخانجات به فکر تبادل ارتباط بین اتوماسیون اداری وفنی در کارخانه میباشند.

 بنابراین علاوه بر انتقال داده از طریق سیستم های کامپیوتر شخصی نیازبه  تماس تلفنی و کنفرانس ویدئویی وصوتی  به  صورت همزمان بین کارمندان یک شرکت با قسمتهای فنی کارخانه میباشد.که این مسله  نیازمند یک زیر ساخت امن ارتباطی مابین کارخانه و دفاتر میباشد ، که با راه اندازی آن میتوان بهره وری را افزایش و هزینه های ناشی از ارتباطات تلفنی را کاهش داد .

سرویس دهنده های اینترنت

با دسترس نبودن اینترنت پرسرعت ADSL  در تمام نقاط و نبودن بستر ارتباطی مناسب جهت انتقال اینترنت ، Wireless ISP  یک راه حل و راه کار بسیاز مناسب برای این مشکلات می باشد از این رو که نیاز به هیچ نوع بستر ارتباطی از جمله خط تلفن نمی باشد.

کنترل و مانیتورینگ لحظه به لحظه ی از تاسیسات قابل احتراق نیازمند پهنای باند وسیع و ثابت برای دریافت و ارسال لحظه ای اطلاعات از سکو های نفتی و گازی به شرکت های و مراکز نفتی می باشد .

شبکه های بی سیم در صنعت توانسته است به صورت خیلی سریع مورد توجه همگان قرار گیرد . همچون کنترل وسایل فوق سنگین ، میزان بار ، سرعت و مکان در حال تردد که در معادن دیده میشود.

بحث امنیت در ارتباطات و انتقال اطلاعات در مراکز نظامی از اهمیت به سزایی برخوردار است . امروزه با فزونی ارتباطات میان مراکز نظامی و در دسترس نبودن بستر های ارتباطی مناسب در برخی مرکز های نظامی دور افتاده ، وایرلس بهترین راه کار برای انتقال اطلاعات و روش ارتباط به حساب می آید . همین طور بستر های امن وایرلس ارتباط امنی را برای همه ی مراکز نظامی ایجاد کرده است تا مسیولان بتوانند بدون دغدغه به انتقال دیتا بپردازند .

به دلیل رفت و آمد جمع کثیری از مسافران داخل شهرها و بین شهرها و استفاده ی زیاد آن ها از خدمات شهری همچون مترو ، مدیران خطوط حمل و نقل را به فکر ایجاد درآمد زایی از تبلیغات در کنار سکو های مترو ، داخل مترو ها  انداخته است .

از این رو با بستر سازی امواج وایرلس در سکو ها به مدیران خطوط مترو این امکان را می دهد که از تابلو های تبلیغاتی تحت شبکه ی IP استفاده کنند و می توانند مطالب آن را کنترل و به روز کنند و حتی نظر سنجی هایی رو در مورد هر مطلبی دریافت کنند.

حال از طریق این امواج رادیویی که  می توان در اختیار مسافران منتظر قرار داد تا بتوانند از اینترنت استفاده کنند .

سیستم های مانیتورینگ و کنترل میزان بارگیری ها در بنادر تجاری و همچنین برنامه ریزی برای توصعه ی صادرات کشور مدیران IT  بنگاه های تجاری-اقتصادی را به این فکر می اندازد که بتوانند پوششی کامل از شبکه های داده ی خود داشته باشند که بستر سازی آن در همه ی ابعاد فیزیکی نیازمند پوشش دهی خطوط وایرلس می باشد .

در این راستا شرکت شبکه دیده بان رسانه در این زمینه توانمندی های مناسب را دارا می باشد .

با گره خوردن روستاییان با تجارت الکترونیک برای فروش محصولات زراعی خود نیاز آن ها را نسبت به ایجاد دفاتر ICT  بیشتر می کند . این دفاتر دسترسی روستاییان را به فناوری اطلاعات و ارتباطات سهل و آسان نموده است . علاوه بر این خدمات پست ، مخابرات ، خدمات دولتی و اینترنت با این دفاتر قابل ارایه می باشد . ارایه این نوع خدمات می تواند انبوهی از کارهای مردم روستا را حل کند از جمله ایجاد اشتغال ، دسترسی سریع و آسان به هر نوع اطلاعات ، کم کردن هزینه های رفت و آمد ، صرفه جویی در وقت از همه نظر و . . .

شبکه دیده بان رسانه  در راستای ارایه این خدمات نوین از جمله انتقال اینترنت و خطوط تلفن از راه وایرلس را برای راه های طولانی با کیفیت ، پهنای باند بالا و امنیت بالا برای روستاییان محترم ممکن ساخته است .

همچنین این شرکت با قابلیت های ایجاد انتقال داده ها در مسافت های طولانی از طریق امواج رادیویی و بستر سازی زیر ساخت های خدمات بی سیم  توانسته است یکی از شرکت های برتر در این راستا باشد .

شرکت های خصوصی و سازمان ها

اخیرا با زیاد شدن تعداد سازمان ها و شرکت هایی که در زمینه های مختلف کار می کنند و ازدیاد شعبات آنها ، مدیران IT  این شرکت ها به فکر وصل کردن و انتقال دیتا بین این شعبات برای تسریع و نظم در کار می افتند . با توجه به این که خطوط و بستر های سیمی یاWire  به صرفه نمی باشد یا این که اصلا کارایی ندارد ، وایرلس می تواند جایگزین بسیار خوب و قدرتمندی برای این باشد.

با افزایش سیستم های اتوماسیون اداری و بدون کاغذ سبب شده است که تعداد سرور ها در هر شعبه زیاد شود و نیاز به پهنای باند بالاتری برای ارتباط داشته باشند که شبکه دیده بان رسانه  برای همه ی موارد ذکر شده راه کارهای هوشمندانه ای در زمینه ی وایرلس دارد .