سرویس های پشتیبانی

خدمات پسیو شبکه دیده بان

خدمات پسیو شبکه دیده بان

خدمات پسیو شبکه دیده بان

خدمات پسیو شبکه دیده بان یکی از خدمات حرفه‌ای مجموعه ما می‌باشد . با توجه به تجهیزات شبکه ، مساحت شرکت و تعداد کاربران مجموعه ، هزینه شبکه برآورد می‌شود. هرچه تعداد کاربران شبکه در مجموعه‌ی شما بیشتر باشد ، هزینه تجهیزات شبکه پسیو نیز بیشتر می‌شود.

مراحل اجرا

مراحل اجرای خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری شبکه دیده‌بان به شرح زیر می‌باشد :

  • ارائه مشاوره رایگان قبل از اجرای پروژه

در گام اول با تماس کارفرما با شرکت شبکه دیده‌بان و اعلام نیاز به دریافت خدمات پسیو شبکه ، کارشناسان ما طی یک مشاوره رایگان اجرای پروژه را مورد بررسی قرار می‌دهند

  • بازدید از محل اجرای پروژه توسط کارشناس فنی شبکه دیده بان

در این مرحله کارشناسان فنی شبکه دیده‌بان به محل اجرای پروژه اعزام می‌شوند و از محل بازدید می‌کنند.

  • ارزیابی و امکان سنجی توسط تیم فنی شبکه دیده بان

کارشناسان فنی پس از بازدید ، محل اجرای پروژه را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و تشخیص می‌دهند پروژه قابل اجرا می‌باشد یا خیر.

  • آنالیز پروژه و تخمین مدت زمان اجرای پروژه

اگر کارشناسان فنی شبکه دیده‌بان پس از امکان سنجی ، تشخیص دهند که پروژه قابل اجرا است ، پروژه به صورت تخصصی آنالیز می‌کنند و سعی می‌کنند کوتاه‌ترین مدت زمانی که می‌توانند پروژه را اجرا کنند را تخمین می‌زنند.

  • برنامه ریزی طرح کلی و برآورد هزینه اجرای پروژه و اعلام آن به کارفرما

تیم فنی مهندسی شبکه دیده‌بان یک طرح کلی از پروژه پیاده‌سازی می‌کنند و همچنین هزینه تجهیزات لازم برای پروژه و هزینه‌های اجرایی را برآورد و به کارفرما اعلام می‌کنند.

  • اعزام تیم فنی به محل اجرای پروژه و اتمام آن در حداقل زمان ممکن

بعد از تأیید کارفرما تیم فنی به محل اجرای پروژه اعزام می‌شوند و در صورت لزوم شبانه روز کار را پیش می‌برند تا در نهایت پروژه را در کوتاه‌ترین زمان به کارفرما تحویل دهند.

  • تست نهایی کیفیت شبکه و تحویل آن به کارفرما

در نهایت در حضور کارفرما تست کیفیت شبکه انجام می‌شود و پروژه نهایی به مدیر مسئول تحویل داده می‌شود.

مشاوره متخصصین شبکه  :

در مراحل اولیه ، تیم مهندسی شبکه دیده‌بان ، تمامی موارد و نکات حائز اهمیت برای یک شبکه اصولی و استاندارد را به شما گوشزد می‌کنند. سپس متناسب با محیط و شبکه درخواستی شما کارفرمای گرامی، اقدام به برآورد تجهیزات شبکه انجام می‌شود.

از آنجا که شبکه دیده‌بان ، واردکننده و ارائه دهنده با کیفیت‌ترین تجهیزات شبکه می‌باشد ، از قیمت‌ها و قابلیت‌های تجهیزات شبکه به خوبی آگاه است. از این رو ، به صرفه‌ترین تجهیزات را با توجه به بودجه و درخواست شما ، پیشنهاد خواهد داد.

شما همچنین می‌توانید تجهیزات شبکه را خود را تهیه کنید ، یا مسئولیت تهیه آن را به شبکه دیده‌بان بسپارید (مطمئن باشید در این صورت ، هزینه صفر تا صد شبکه شما ، به صرفه تر محاسبه می‌شود). پس از تهیه تجهیزات لازم ، پروژه درخواستی شما انجام می‌شود.

تست نهایی شبکه در حضور مدیران مسئول پروژه و کارفرمایان گرامی صورت می‌گیرد و پروژه تحویل داده می‌شود.

فروش تجهیزات شبکه توسط شبکه دیده بان با قیمت رقابتی

شما می‌توانید انواع تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان دریافت کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد. در صفحه اینستاگرام از ما حمایت کنید : netdrco@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *