اخبار IT

داشتن کسب و کار موفق در زمان بحرانی

داشتن کسب و کار موفق در زمان بحرانی

داشتن کسب و کار موفق در زمان بحرانی

در این مقاله به موضوع داشتن کسب و کار موفق در زمان بحرانی ، با نظریه آقای جف بزوس می پردازیم. همیشه استفاده کردن از تجربیات دیگران مفید است. باعث می شود اشتباهات دیگران را تکرار نکنیم و در موقعیت های سخت بهترین تصمیم را بگیریم.

جف بزوس ، یکی از ثروتمندترین آدم های کره زمین ، ایده هایی برای زمان بحرانی و داشتن کسب و کار موفق ارائه کرده است.

جف بزوس کیست؟

جف بزوس (Jeffrey Preston Bezos)  مدیر عامل و موسس شرکت آمازون ، بزرگترین خرده فروشی آنلاین در جهان است. وی در سال 1964 در نیومکزیکو به دنیا آمد.

یک سوال کلیدی و قابل تامل از جف بزوس مطرح می شود:

چه چیزهایی تغییر نخواهند کرد ؟

همواره دنیا دستخوش تغییرات پایه ای است. فرض کنید تکنولوژی در سالهای اخیر چقدر جهش داشته است. پس خیلی چیزها در دنیا در حال تغییر هستند. اما باید به مواردی دقت کنیم که قرار نیست تغییر کنند.

مثلا در کسب و کار آمازون ، همیشه دغدغه مشتری مطرح است و موضوع رقابت با رقبا نیست. حالا که این هدف مهم و بزرگ قرار نیست تغییر کند ، فقط روی این موضوع تمرکز می کنیم تا داشتن کسب و کار موفق در زمان بحرانی داشته باشیم.

داشتن کسب و کار موفق در زمان بحرانی به گفته جف بزوس برای داشتن کسب و کار موفق در زمان بحرانی بر روی این سه عامل تمرکز کنید:

  • هدف
  • اولویت ها
  • آدم ها

هدف :

وقتی هدف معینی داشته باشید ، هر چقدر هم مشکل بر سر راه شما باشد ، شما راه حل آن را پیدا می کنید. چون قرار نیست هدف شما تغییر کند.

اولویت ها :

اولویت های کار خود را بشناسید. این موارد باید خیلی کلیدی و مهم باشند . با به وجود آمدن مشکلات ، نباید تغییر کنند. اگر تغییر کنند ، یعنی از ابتدا اهمیت نداشته اند.

آدم ها : 

از آدم های مناسب برای انجام امور خود استفاده کنید . ارزش هایی را در شرکت خود قرار دهید تا موجب موفقیت و پیشرفت تیم حرفه ای شما شود. نحوه اجرا کار برای هر کس فرق می کند. مهم این است که ارزش ها موارد درستی باشند.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

20 21 9100 – 021

38 50 800 0912

سایت های شبکه دیده بان :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *