ویدئو تجهیزات شبکه

فیلم آنباکس اکسس پوینت روتر cAP lite

فیلم آنباکس اکسس پوینت روتر cAP lite

فیلم آنباکس اکسس پوینت روتر cAP lite

شبکه دیده‌بان در فیلم آنباکس اکسس پوینت روتر cAP lite این دستگاه را از لحاظ ظاهری به طور کامل بررسی می‌کند. شبکه دیده بان نمایندگی برند میکروتیک را در ایران دارد. جهت ثبت سفارش اکسس پوینت روتر cAP lite به فروشگاه تجهیزات شبکه مراجعه فرمایید.

معرفی اجمالی اکسس پوینت روتر cAP lite میکروتیک

رادیو SXT LTE kit از برند میکروتیک مشابه دستگاه SXT LTE است اما رادیو SXT LTE kit قدرتمندتر و سریعتر از Sxt lte می باشد . سرعت عملکرد پردازنده آن از 450 به 650 MHz و آنتن دهی آن از 9dBi به 10.5dBi رسیده است. یکی دیگر از مزیت های این رادیو امکان دسترسی به اینترنت نسل 2G/3G/4G است. در صورت تمایل می توانید تنظیمات کانفیگ پیش فرض را پاک کنید و با وارد کردن DHCP ، کامپیوتر خود را به اینترنت وصل کنید.

جهت آشنایی کامل با اکسس پوینت روتر cAP lite میکروتیک و قابلیت‌های آن و خرید این محصول به لینک زیر مراجعه کنید

اکسس پوینت روتر cAP lite میکروتیک

مطالب مرتبط زیر را از دست ندهید

محتویات پکیج اکسس پوینت روتر cAP lite میکروتیک

آداپتور پاور 24V 0.2A

مجموعه بست

PoE injector

شما می‌توانید اکسس پوینت روتر cAP lite میکروتیک و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *