ویدئو تجهیزات شبکه

فیلم آنباکس اکسس پوینت cAP AC

فیلم آنباکس اکسس پوینت cAP AC

فیلم آنباکس اکسس پوینت cAP AC

شبکه دیده‌بان در فیلم آنباکس اکسس پوینت cAP AC میکروتیک این دستگاه را از لحاظ ظاهری به طور کامل بررسی می‌کند. شبکه دیده بان نمایندگی برند میکروتیک را در ایران دارد. جهت ثبت سفارش اکسس پوینت cAP AC به فروشگاه تجهیزات شبکه مراجعه فرمایید.

معرفی اجمالی اکسس پوینت cAP AC میکروتیک

این اکسس پوینت از برند میکروتیک، بیشتر برای مساحت های کوچک مانند شرکت ، مجتمع های تجاری ، منزل ، آمفی تئاتر و فرودگاه کاربرد دارد. برای پوشش دهی بیشتر ، می توان چندین اکسس پوینت cAP ac را به یکدیگر متصل کرد.

اگر مایل هستید بدون اتصال به اکسس پوینت‌ها آنها را کنترل کنید ، تنظیمات دستگاه را بر روی cAPs بگذارید. در این صورت نرم افزار دستگاه به صورت اتوماتیک شروع به شناسایی و مانیتور (کنترل) دستگاه‌های دیگر می کند.

همانطور که از اسم اکسس پوینت مشخص است ، این اکسس پوینت دارای استاندارد AC می باشد . استاندارد AC باعث افزایش سرعت انتقال داده می شود و از استانداردهای قبل خود پشتیبانی می کند.

جهت آشنایی کامل با اکسس پوینت cAP AC میکروتیک و قابلیت‌های آن و خرید این محصول به لینک زیر مراجعه کنید

محتویات پکیج اکسس پوینت cAP AC میکروتیک

فیلم آنباکس اکسس پوینت cAP AC

آداپتور پاور 24V 1.2A

فیلم آنباکس اکسس پوینت cAP AC

نگهدارنده Ceiling

فیلم آنباکس اکسس پوینت cAP AC

انژکتور Gigabit PoE

کیت K-46

شما می‌توانید اکسس پوینت cAP AC میکروتیک و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *