فیلم آنباکس تجهیزات شبکه, مقالات, میکروتیک, ویدئو تجهیزات شبکه

فیلم آنباکس رادیو mANTBOX 19s

فیلم آنباکس رادیو mANTBOX 19s

فیلم آنباکس رادیو mANTBOX 19s

هدف شبکه دیده‌بان از تهیه فیلم آنباکس رادیو mANTBOX 19s، معرفی تجهیزات شبکه است. شما می‌توانید قبل از خرید تجهیزات شبکه، دستگاه مورد نظر خود را ببینید. با قطعات درون جعبه دستگاه آشنا شوید. سپس بهترین انتخاب را برای خرید خود داشته باشید.

در این مقاله با فیلم آنباکس رادیو mANTBOX 19s آشنا می‌شوید. در ادامه ویژگی‌های این رادیو وایرلس را درج می‌کنیم. از شما دعوت می‌کنیم فیلم آنباکس رادیو را مشاهده کنید و فیلم را به اشتراک بگذارید.

سایر رادیوهای سری mANTBox میکروتیک 

شرکت میکروتیک تا این زمان که مقاله نگارش می‌شود، چهار رادیو در سری mANTBox طراحی و تولید کرده است. هر کدام از این رادیوها برای شبکه خاصی مناسب است. به نام این رادیوها توجه کنید:

 1. رادیو وایرلس mANTBox 2 12s میکروتیک
 2. رادیو وایرلس mANTBox 15s میکروتیک
 3. رادیو وایرلس mANTBox 52 15s میکروتیک
 4. رادیو وایرلس mANTBox 19s میکروتیک

مهمترین ویژگی‌های رادیو mANTBox 19s

 • لایسنس : 4
 • فرکانس : 5 گیگاهرتز
 • سرعت انتقال داده : 867 مگابیت بر ثانیه
 • استاندارد وایرلس : 802.11a/n/ac
 • گیرندگی آنتن : 19dBi
 • یک پورت 10/100/1000
 • یک پورت SFP
تعمیر رادیو وایرلس mANTBox 19s

تعمیر تخصصی رادیو mANTBox19s در مجموعه فنی مهندسی شبکه دیده‌بان انجام می‌شود. جهت اطلاع از شرایط تعمیر رادیو mANTBox 19s با بخش تعمیرات شبکه دیده‌بان تماس بگیرید.

قیمت رادیو mANTBox 19s

رادیو وایرلس mANTBox 19s یکی از پر‌ فروش‌ترین رادیو وایرلس میکروتیک می‌باشد. که این محصول همواره در شبکه دیده‌بان موجود است. شما می‌توانید با خرید آنلاین به راحتی این محصول را تهیه کنید. همچنان این رادیو وایرلس دارای 12 ماه گارانتی می‌باشد. به علاوه می‌توانید این محصول را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

mANTBox 19s

فیلم آنباکس رادیو وایرلس mANTBox 19s

دوست خوبم، قبل از اینکه اقدام به خرید تجهیزات شبکه کنی، حتماً فیلم آنباکس تجهیزات شبکه رو ببین. ما فیلم آنباکس تجهیزات شبکه رو برای شما آماده کرده‌ایم. برای مشاهده فیلم آنباکس رادیو وایرلس mANTBox 19s بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

ما اینجا هستیم تا تجهیزات رو به خوبی معرفی کنیم در این صورت می‌توانید بهترین انتخاب را برای پروژه شبکه خودتون داشته باشید.

شبکه دیده بان
مشاهده فیلم های آنباکس تجهیزات شبکه
شبکه دیده بان
لینک استخدام شبکه دیده بان
شبکه دیده بان
درخواست نمایندگی

مقاله‌‌های مربوط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *