ویدئو تجهیزات شبکه

فیلم آنباکس روتر hEX S میکروتیک

فیلم آنباکس روتر hEX S میکروتیک

فیلم آنباکس روتر hEX S میکروتیک

شبکه دیده‌بان در فیلم آنباکس روتر hEX S میکروتیک این دستگاه را از لحاظ ظاهری به طور کامل بررسی می‌کند. شبکه دیده بان نمایندگی برند میکروتیک را در ایران دارد. جهت ثبت سفارش روتر hEX S به فروشگاه تجهیزات شبکه مراجعه فرمایید.

معرفی اجمالی روتر hEX S میکروتیک

روتر hEX S زیر مجموعه روترهای hEX برند میکروتیک است. hEX S یک روتر کابلی است و به صورت وایرلس (بی‌سیم) کار نمی‌کند. روتر قابلیت PoE output در پورت 5 دارد. یعنی روتر با پورت 5 خود می تواند یک دستگاه دیگر را روشن کند. hEX S یک سخت افزار کوچک، مناسب محیط اداری یا منازل است. سیستم عامل RouterOS از این اکسس پوینت پشتیبانی می کند.جهت آشنایی کامل با روتر hEX S میکروتیک و قابلیت‌های آن و خرید این محصول به لینک زیر مراجعه کنید.

محتویات پکیج روتر  hEX S میکروتیک

آداپتور پاور 24V 1.2A

فیلم آنباکس روتر hEX S میکروتیک

روتر hEX S

شما می‌توانید روتر hEX S میکروتیک و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *