ویدئو تجهیزات شبکه

فیلم ماژول فیبر نوری +SFP

فیلم پورت +SFP

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

فیلم ماژول فیبر نوری +SFP

شبکه دیده‌بان شما را به مشاهده فیلم ماژول فیبر نوری +SFP دعوت می‌کند.

شبکه دیده‌بان وارد کننده و ارائه کننده انواع ماژول‌های فیبرنوری است. جهت ثبت سفارش انواع تجهیزات شبکه به فروشگاه آنلاین شبکه دیده‌بان مراجعه فرمایید. تجهیزات شبکه در کمترین زمان ارسال می‌شود. تمامی تجهیزات شبکه دارای گارانتی هستند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message icon_fontawesome=”fas fa-edit”]از دست ندهید :

سیپ ترانک (SIP Trunk) چیست؟[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ارتباط از نوع فیبرنوری :

فیبرنوری دارای کابلی است که با رشته‌های شفاف شیشه‌ای یا پلاستیکی ساخته شده است. “سیگنال” در تجهیزات بی‌سیم امواج و در فیبرنوری پالس‌نوری نامیده می‌شود.

در واقع در ارتباطات از طریق فیبرنوری، سیگنال‌ها با نور انتقال پیدا می‌کنند. به طبع از آن سرعت انتقال از طریق نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال از طریق برق و تجهیزات بی‌سیم (سنتی) در شبکه است. ارتباط از نوع فیبرنوری سرعت بسیار بالاتری را در مقایسه با سایر ارتباطات از طریق کابل یا برق در شبکه ارائه می‌کنند.

ارتباط فیبرنوری می‌تواند مسیر انتقال اطلاعات را چند ده کیلومتر افزایش دهد.

انواع فیبرنوری :

تک حالته (Single mode) : قطر سیم در فیبر نوری تک حالته کم‌ است. یعنی سیگنال‌های کم‌تری را با پهنای باند کم‌تر منتقل می‌کند. از این نوع فیبرنوری بیشتر در تجهیزات زیرساخت مخابراتی استفاده می‌شود.

چند حالته (Multimode) : قطر سیم در فیبر نوری چند حالته بیشتر از نوع تک حالته است. یعنی سیگنال‌های بیشتری را با پهنای باند بیشتر منتقل می‌کند. از این نوع فیبرنوری بیشتر در شبکه‌های داخلی استفاده می‌شود.

کمپانی‌های تولیدکننده تجهیزات شبکه ، روز به روز تجهیزاتی قدرتمندتری در زمینه ارتباط فیبرنوری مانند سوئیچ‌ها ، کابل‌ها و ماژول‌های فیبرنوری به بازار عرضه می‌کنند، که این امکان را برای کاربران شبکه فراهم می‌کند تا ارتباطاتی از طریق فیبرنوری داشته باشند.

ارتباط فیبرنوری +SFP :

ارتباط فیبرنوری +SFP ، نسخه‌ی ارتقاء یافته‌ی SFP است و تقریباً سرعتی 10 برابر سرعت SFP معادل سرعت ۱0Gbps در انتقال اطلاعات ارائه می‌دهد. همچنین مسافت طولانی‌تری را نسبت به SFP پوشش می‌دهد. +SFP از کانال فیبر 8Gbit/s و 10 گیگابیت اترنت و استاندارد OTU2 پشتیبانی می‌کند.

نکته بسیار مهمی که در هنگام تهیه ماژول‌های فیبرنوری باید به آن توجه داشته باشید این است که باید در این نوع اتصالات هر دو دستگاه دارای یک نوع ماژول باشند، یعنی اگر در یک سمت ارتباط از ماژول S+C61DLC10D استفاده شده ، در سمت دیگر نیز از همان نوع ماژول یعنی S+C61DLC10D استفاده شود.

 

برای انتخاب نوع ماژول‌های فیبرنوری در تجهیزات خود  باید به این موارد توجه کنید :

  1.  نوع ارتباط
  2. پهنای باند
  3. نوع اتصال

[/vc_column_text][vc_single_image image=”12413″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

در ادامه چند ماژول فیبرنوری +SFP و سوییچ دارای پورت+SFP از برند میکروتیک را به شما معرفی خواهیم کرد . با ما همراه باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”ماژول فیبرنوری S+C61DLC10D” color=”green” style=”shadow” border_width=”3″][vc_column_text]ماژول فیبرنوری S+C61DLC10D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) نسل جدید ماژول CWDM از نوع +SFP و مدل SM است که تا مسافتی معادل 10 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند (دستگاه دیگری که قصد ارسال اطلاعات به آنرا داریم، باید در فاصله حداکثر 10km قرار داشته باشد) و در طول موج 1610 نانومتر فعال است. این نوع ماژول دارای کانکتور Dual LC-connector DDM و سرعت انتقال 10 گیگابایت می‌باشد.

قابلیت‌های ویژه‌ی ماژول فیبرنوری S+C61DLC10D :

  • ماژول CWDM از نوع +SFP با سرعت انتقال 10 گیگابایت
  • پشتیبانی تا مسافت 10 کیلومتر
  • دارای طول موج 1610 نانومتر
  • دارای کانکتور Dual LC-connector
  • مرتبط با محصول CWDM-MUX8A میکروتیک
  • پشتیبانی از DDM

اطلاع از قیمت و خرید ماژول فیبرنوری S+C61DLC10D[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”ماژول فیبرنوری S+C47DLC10D” color=”green” style=”shadow” border_width=”3″][vc_column_text]ماژول فیبرنوری S+C47DLC10D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) نسل جدید ماژول CWDM از نوع +SFP است که تا مسافتی معادل 10 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند (دستگاه دیگری که قصد ارسال اطلاعات به آنرا داریم، باید در فاصله حداکثر 10km قرار داشته باشد) و در طول موج 1470 نانومتر فعال است. این نوع ماژول دارای کانکتور Dual LC-connector و سرعت انتقال 10 گیگابایت می‌باشد.

قابلیت‌های ویژه‌ی ماژول فیبرنوری S+C47DLC10D :

  • ماژول CWDM از نوع +SFP با سرعت انتقال 10 گیگابایت
  • پشتیبانی تا مسافت 10 کیلومتر
  • دارای طول موج 1470 نانومتر
  • دارای کانکتور Dual LC-connector
  • شاخص MTBF، در این نوع 200,000 ساعت در دمای 25 درجه سانتی‌گراد
  • مرتبط با محصول CWDM-MUX8A میکروتیک
  • پشتیبانی از DDM

اطلاع از قیمت و خرید ماژول فیبرنوری S+C47DLC10D[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”از دست ندهید >> دسترسی دولت آمریکا به موقعیت مکانی” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#2a86d6″ gradient_custom_color_2=”#e52054″ align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:%2F%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”ماژول فیبرنوری S+31DLC10D” color=”green” style=”shadow” border_width=”3″][vc_column_text]ماژول فیبرنوری S+31DLC10D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) یک جفت ماژول +SFP از نوع Single Mode با سرعت انتقال 10Gمی‌باشد (10 برابر SFP). این ماژول تا مسافتی معادل 10 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند (دستگاه دیگری که قصد ارسال اطلاعات به آنرا داریم، باید در فاصله حداکثر 10km قرار داشته باشد) و در طول موج 1310 نانومتر فعال است. این نوع ماژول دارای کانکتور Dual LC UPC می‌باشد.

قابلیت‌های ویژه‌ی ماژول فیبرنوری S+31DLC10D :

  • ماژول‌ها از نوع SFP با سرعت انتقال 10 گیگابایت
  • مدل Single Mode
  • پشتیبانی تا مسافت 10 کیلومتر
  • دارای طول موج 1310nm
  • دارای کانکتور Dual LC UPC

اطلاع از قیمت و خرید ماژول فیبرنوری S+31DLC10D[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN” color=”green” style=”shadow” border_width=”3″][vc_column_text]سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN ، یک سوئیچ روتر از برند میکروتیک است. همانطور که از اسم سوئیچ مشخص است ، سوئیچ قابلیت عملکرد روتر در سطح 6 را نیز داراست. این روتر کوچک با قابلیت های زیاد ، بسیار مقرون به صرفه می باشد .

سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN در حداقل دمای 40 – تا حداکثر دمای 70 درجه سانتیگراد به خوبی کار می کند. حداکثر توان مصرفی دستگاه 20 وات است. میزان ولتاژ ورودی به دستگاه بین 8 تا 30 ولت است.

قابلیت‌های ویژه‌ی سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN :

  • سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN میکروتیک دارای دو سیستم عامل RouterOS و SwitchOS می‌باشد.
  • سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN میکروتیک دارای 1 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000 است.
  • CRS212-1G-10S-1S+IN دارای 10 پورت SFP برای اتصالات فیبرنوری 1.25G و 1 پورت +SFP برای اتصالات فیبرنوری 10G می‌باشد.
  • ابعاد این سوییچ 200x 142 x 44 میلی‌متر است.
  • نوع حافظه ذخیره‌سازی در این سوییچ روتر FLASH و ظرفیت ذخیره‌سازی برابر 16MB می‌باشد.
  • سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN دارای 1 ورودی DC است. (DC jack)
  • CRS212-1G-10S-1S+IN دارای یک FAN از نوع Passive می‌باشد.
  • این محصول دارای پورت سریال RJ45 می‌باشد.

اطلاع از قیمت و خرید سوییچ CRS212-1G-10S-1S+IN[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”سوییچ روتر CRS326-24G-2S+RM” color=”green” style=”shadow” border_width=”3″][vc_column_text]سوییچ CRS326-24G-2S+RM از روتر سوییچ‌های قدرتمند برند میکروتیک (Mikrotik) یک Cloud Smart Switch است که دارای دو سیستم عامل RouterOS و SwitchOS می‌باشد و سبب شده این دستگاه علاوه بر سوئیچ قابلیت روتر را هم داشته باشد. این محصول قابلیت بوت دوگانه یا Dual Boot دارد که مطابق نیاز خود ، می‌توانید سیستم عامل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

اگر تمایل دارید که سیستم عامل خاص به همراه ویژگی‌های حرفه‌ای داشته باشید با SWOS بوت شوید، در غیر اینصورت اگر با Winbox راحت هستید و دوست دارید از مسیریابی و دیگر خصوصیات لایه سوم استفاده کنید ، با RouterOS بوت شوید .

از آنجا که شبکه‌های محلی توسط  IPهای متفاوت نمی‌توانند به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط داشته باشند از  طریق روترها با یکدیگر اتصال برقرار می‌کنند.(مودم هایی که در منازل استفاده می‌شوند ، مودم روتر هستند. اما در شرکتها و سازمان‌ها از روتر و مودم به صورت جداگانه استفاده می‌شود.) بنابراین با استفاده از دستگاه CRS326-24G-2S+RM دیگر نیازی به روتر و تجهیزات اضافی نداریم کافیست پورت‌های آن را از حالت سوییچ خارج کنید و عمل روتینگ را بر روی آن انجام دهید.

قابلیت‌های ویژه‌ی سوییچ روتر CRS326-24G-2S+RM :

  • سوییچ روتر CRS326-24G-2S+RM میکروتیک دارای دو سیستم عامل RouterOS و SwitchOS می‌باشد.
  • سوییچ CRS326-24G-2S+RM میکروتیک دارای 24 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000 است.
  • CRS326-24G-2S+RM دارای 2 پورت +SFP برای اتصالات فیبرنوری 1.25G و 10G می‌باشد.
  • ابعاد این سوییچ 443x 144 x 44 میلی‌متر است.
  • نوع حافظه ذخیره‌سازی در این سوییچ روتر FLASH و ظرفیت ذخیره‌سازی برابر 16MB می‌باشد.
  • سوییچ CRS326-24G-2S+RM دارای 2 ورودی DC است. (DC jack,  PoE-IN)
  • CRS326-24G-2S+RM دارای یک FAN از نوع Passive می‌باشد.
  • این محصول دارای پورت سریال RJ45 می‌باشد.

اطلاع از قیمت و خرید سوییچ روتر CRS326-24G-2S+RM[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”pink” align=”align_right” style=”shadow” border_width=”3″][vc_column_text]

قیمت رقابتی:

شما می‌توانید انواع تجهیزات شبکه و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.[/vc_column_text][vc_column_text]جهت اطلاع از قیمت انواع تجهیزات شبکه در برندهای مختلف با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
فیلم ماژول فیبر نوری +SFP

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][kapee_blog blog_style=”blog-grid” limit=”4″ css_animation=”bounceIn” blog_thumbnail=”1″ blog_title=”1″ blog_excerpt_length=”30″ categories=”446″][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *