شبکه‌های کابلی

قیمت ماژول فیبر نوری

قیمت ماژول فیبر نوری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

قیمت ماژول فیبر نوری

در این مقاله قصد داریم قیمت ماژول فیبر نوری  را بررسی می‌کنیم، تا پایان این مقاله با شبکه دیده‌بان همراه باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آشنایی با ماژول فیبر نوری:

ماژول‌های فیبرنوری سرعت بسیار بالاتری را در مقایسه با سایر ارتباطات از طریق کابل یا برق در شبکه ارائه می‌کنند. در واقع در ارتباطات از طریق فیبر نوری، سیگنال‌ها با نور انتقال پیدا می‌کنند. به طبع از آن سرعت انتقال از طریق نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال از طریق برق و تجهیزات بی‌سیم (سنتی) در شبکه است. لازم به ذکر است “سیگنال” در تجهیزات بی‌سیم امواج و در فیبرنوری پالس‌نوری نامیده می‌شود.

[/vc_column_text][vc_btn title=”حتما بخوانید >> فیبر نوری چیست؟” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#314ad6″ gradient_custom_color_2=”#3dbc1a” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:%2F%D9%81%DB%8C%D8%A8%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع ماژول فیبر نوری :

استفاده از ماژول‌های SFP و +SFP و +QSFP اتصال به سوئیچ را از نوع فیبرنوری ممکن می‌سازد و این ماژول‌ها فقط در پورت‌ فیبرنوری مخصوص خود در سوئیچ‌ قرار می‌گیرند. سرعت انتقال در این نوع اتصالات بسیار سریع‌تر از اتصالات اترنت می‌باشد.

  • SPF : ماژول فیبرنوری از نوع SFP داخل پورت SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال برابر 1G می‌باشد.
  • +SFP : ماژول فیبرنوری از نوع +SFP داخل پورت +SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 10 برابر پورت SFP معادل 10G می‌باشد.
  • +QSFP : ماژول فیبرنوری از نوع +QSFP داخل پورت +QSFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 4 برابر پورت +SFP (چهل برابر پورت SFP) معادل 40G می‌باشد.

نکته ::: باید به این نکته توجه داشته باشید در اتصال فیبرنوری هر دو دستگاه باید دارای یک نوع ماژول باشند، یعنی اگر در یک سمت ارتباط از ماژول S-55DLC80D استفاده شده ، در سمت دیگر نیز باید از همان نوع ماژول یعنی S-55DLC80D استفاده شود.

[/vc_column_text][kapee_blog blog_style=”blog-grid” limit=”2″ blog_thumbnail=”1″ blog_title=”1″ blog_excerpt_length=”30″ categories=”447″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”pink” style=”shadow” border_width=”3″][vc_column_text]

چند نمونه ماژول فیبر نوری

[/vc_column_text][vc_column_text]

ماژول فیبرنوری S+2332LC10D میکروتیک :

ماژول فیبرنوری S+2332LC10D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) یک جفت ماژول از نوع +SFP و حالت SM (مخفف Single Mode) است که تا مسافتی معادل 10 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند (دستگاه دیگری که قصد ارسال اطلاعات به آنرا داریم، باید در فاصله حداکثر 10km قرار داشته باشد) و در طول موج 1270 نانومتر و 1330 نانومتر فعال است. این نوع ماژول دارای کانکتور LC UPC و سرعت انتقال 10 گیگابایت می‌باشد.

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای مشاهده و اطلاع از قیمت ماژول فیبرنوری S+2332LC10D کلیک کنید” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#0d7000″ gradient_custom_color_2=”#1f28dd” align=”center” css_animation=”bounceIn”][vc_column_text]

ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD سیسکو :

ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD یکی از پرکاربردترین قطعات سخت‌افزاری در شبکه ماژول‌های فیبر نوری برند سیسکو (Cisco) است. برند قدرتمند سیسکو در سال 1984 توسط دو دانشمند به نام‌های لئونارد بوساک و سندی لرنر در دانشگاه استنفورد تأسیس شد. سیسکو در بخش تجهیزات شبکه شامل محصولاتی از قبیل معماری شبکه (Cisco DNA) ، معماری شبکه (Cisco ACI)، امنیت دسترسی شبکه ، SD-WAN ، سوئیچ‌ها ، روترها، وایرلس‌ها ، امنیت شبکه‌های بزرگ (پروژه‌ها) و … می‌باشد.

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای مشاهده و اطلاع از قیمت ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD کلیک کنید” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#0d7000″ gradient_custom_color_2=”#1f28dd” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:%2Fproduct%2F%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%81%DB%8C%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%DA%A9%D9%88-glc-lh-smd|||”][vc_column_text]

ماژول فیبرنوری S-4554LC80D میکروتیک :

ماژول فیبرنوری S-4554LC80D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) یک جفت ماژول SFP ، در دو مدل S-45LC80D و S-54LC80D با سرعت انتقال 1.25G می‌باشد. این ماژول تا مسافتی معادل 80 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند (دستگاه دیگری که قصد ارسال اطلاعات به آنرا داریم، باید در فاصله حداکثر 80km قرار داشته باشد).

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای مشاهده و اطلاع از قیمت ماژول فیبرنوری S-4554LC80D کلیک کنید” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#0d7000″ gradient_custom_color_2=”#1f28dd” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:%2Fproduct%2F%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%81%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C-s-4554lc80d|||”][vc_column_text]

ماژول فیبر نوری CISCO GLC-ZX-SM سیسکو :

ماژول فیبر نوری CISCO GLC-ZX-SM یکی از ماژول های فیبرنوری برند سیسکو است. یکی از ملزومات مهم سیستم های شبکه ، ماژول ها هستند. توسط ماژول ها می توان پهنای باند شبکه را ارتقا داد. ماژول ها به سوئیچ هایی متصل می شوند که پورت Uplink دارند.

سرعت انتقال داده توسط ماژول فیبر نوری از نوع mini-GBIC میزان 1000Base-ZX می باشد. ای مدل ماژول فیبر نوری در وضعیت سینگل مد ، قادر است اطلاعات را با طول موج 1550 nm در مسافت 70 کیلومتر انتقال دهد.

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای اطلاع از قیمت و خرید ماژول فیبرنوری GLC-ZX-SM سیسکو کلیک کنید” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#3e30d3″ gradient_custom_color_2=”#219b11″ align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:%2Fproduct%2F%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%81%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C-glc-zx-sm-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%DA%A9%D9%88|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]قیمت رقابتی:

شما می‌توانید انواع ماژول فیبر نوری و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”pink” align=”align_left” style=”shadow” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”vista_blue” icon_fontawesome=”fas fa-phone-volume”]جهت اطلاع از قیمت انواع ماژول فیبر نوری با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
قیمت ماژول فیبر نوری

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][kapee_products_grid_carousel data_source=”products” limit=”10″ show_view_more_button=”1″ rows=”1″ rs_extra_large=”4″ rs_large=”4″ rs_medium=”3″ rs_small=”2″ rs_extra_small=”2″ categories=”204″][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *