اخبار IT

کرونا درآمد اپل را کاهش داد

apple_networkdidehban

نگرانی سهامداران اپل از کاهش درآمد :

کرونا درآمد اپل را کاهش داد ، بله موضوع جالبی است. یک بیماری توانست بر روی اقتصاد موفق شرکت اپل تاثیر مخرب بگذارد. از آنجایی که کارخانه های شرکت اپل در کشور چین قرار دارد (به دلیل استفاده از نیروی انسانی ارزان کشور چین) و کارگرها حاضر به انجام فعالیت روزانه خود مانند سابق نمی باشند. اقتصاد شرکت بزرگ و پیشرفته اپل با مشکل رو به رو شده است.

سهامداران اپل ، نگران درآمد سالانه خود هستند. از این رو به کارخانه های چینی فشار می آورند که کارخانه ها را باز کنند و کما سابق به فعالیت خود ادامه دهند. نه تنها کارخانه ها ، بلکه فروشگاه ها و نمایندگی های کوچک نیز ملزم به باز کردن مغازه ها هستند.

نکته قابل توجه دنیای سهامداران این است که تاکید می کنند با رعایت تمامی اصول بهداشتی دوباره مغازه ها را باز کنید. کرونا درآمد اپل را کاهش داد و روزهای قابل تاملی برای ما درست کرد …

طبق پیش بینی ها گزارش شده ، اپل تصمیم دارد برای جبران ضرر مالی در ماه های اخیر ، یک کالا جانشین با قیمت 400 دلار برای آیفون SE وارد بازار کند. همچنین آیپد پروی جدید با دوربین قوی تر به بازار IT معرفی می شود.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

09128005038

02191002120

سایت های شبکه دیده بان :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *