اخبار IT

مقایسه کارت شبکه‌های آلفا

مقایسه کارت شبکه های آلفا

مقایسه کارت شبکه‌های آلفا

امروزه خبر سرقت اطلاعات یا هک بیشتر به گوش می رسد. استفاده از شبکه های وایرلس بسیار راحت است و همین امر باعث توسعه و گسترش آنها شده است. موضوع بسیار مهمی که مطرح می شود ، امنیت شبکه‌های وایرلس است.

متخصصان شبکه ، برای تست نفوذ شبکه های وایرلس گاهی ملزم به استفاده از ابزار و وسایلی هستند. در این مقاله به بررسی کارت شبکه و نقش آن در تست نفوذ می پردازیم .

کاربرد کارت شبکه (تست و نفوذ) :

برای انجام برخی روش های تست و نفوذ از کارت شبکه ای استفاده می شود که قابلیت ارسال پکت (پکت اینجکشن) داشته باشد. هکر با ارسال پکت به دستگاه وایرلس ، سعی می کند دستگاه را از قطع کند تا بتواند پسورد دستگاه را به صورت رمزگذاری شده به دست آورد و در نهایت آن را رمز گشایی کند.

کارت شبکه هایی که در ادامه توضیح می دهیم قابلیت Monitor Mode دارند و گزینه های بسیار مناسبی برای انجام تست و نفوذ می باشند.

  • کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036ACH
  • کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036NEH
  • کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036NH

از دست ندهید :

فیلم آموزش راه اندازی وای فای در میکروتیک

پسورد گذاری در میکروتیک

آموزش Web Proxy میکروتیک

کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036NH

کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036NH از برند آلفا در فرکانس 2.4 گیگاهرتز و سرعت انتقال 150 گیگابیت بر ثانیه کار می کند. قدرت پوشش دهی و نفوذ سیگنال این کارت شبکه عالی است.

کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036NEH

کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036NEH از برند آلفا در فرکانس 2.4 گیگاهرتز با سرعت انتقال داده 150 مگابیت برثانیه کار می کند. کارت شبکه قدرت پوشش دهی عالی دارد .

کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036ACH

کارت شبکه آلفا Alfa AWUS036ACH از برند آلفا در دو فرکانس 2.4 و 5  گیگاهرتز به خوبی کار می کند. سرعت انتقال داده در دو فرکانس ، سطح پوشش دهی و نفوذ سیگنال عالی باعث شده ، جز پرکاربردترین کارت‌های شبکه باشد.

مقایسه کارت شبکه‌های آلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *