ماژول سیسکو

(Showing 1 – 36 products of 161 products)

نمایش:

کارت ماژول WS-X6548-GE-TX سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول WS-X6548-GE-TX دارای 48 پورت
  • سرعت انتقال داده 10/100/1000Mbps
  • نوع پورت RJ-45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری Catalyst 6500

کارت ماژول WS-X6148-GE سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول WS-X6148-GE دارای 48 پورت با قابلیت PoE
  • سرعت انتقال داده 10/100/1000Mbps
  • نوع پورت RJ-45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 6500

کارت ماژول WS-X4248-RJ45V سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول WS-X4248-RJ45V دارای 48 پورت با قابلیت PoE
  • سرعت انتقال داده 10/100Mbps
  • نوع پورت RJ-45 10/100Base-TX LAN
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 4500

کارت ماژول VWIC2-2MFT-T1-E1-RF سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VWIC2-2MFT-T1-E1-RF دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 2.048Mbps
  • نوع پورت RJ-45 T1/E1
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2911, 2921, 2951, 3925, 3925 ES24, 3925E, 3945, 3945 ES24, 3945E

ماژول شبکه X2-10GB-SR سیسکو

نکات مهم
  • ماژول X2
  • پشتیبانی تا حداکثر مسافت 300m
  • نوع فیبر در این ماژول سیسکو ، MMF
  • حداکثر نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه

ماژول فیبرنوری SFP10G-SR سیسکو

نکات مهم
  • ماژول از نوع فیبر نوری +SFP
  • ماژول فیبر نوری دارای طول موج 850nm
  • پشتیبانی تا حداکثر مسافت 300m
  • نوع فیبر در این ماژول سیسکو ، SMF
  • حداکثر نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه

ماژول فیبرنوری SFP10G-LR سیسکو

نکات مهم
  • ماژول از نوع فیبر نوری +SFP
  • ماژول فیبر نوری دارای طول موج 1310nm
  • پشتیبانی تا حداکثر مسافت 10km
  • نوع فیبر در این ماژول سیسکو ، SMF
  • حداکثر نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه

کارت ماژول WIC-1B-S/T سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول WIC-1B-S/T دارای 1 پورت
  • نوع پورت RJ-45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 1600,  1700, 1800, 1900, 2600, 2800, 2900, 3600, 3700, 3800 ، 3900

کارت ماژول WIC-1AM-V2 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول WIC-1AM-V2 دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 56Kbps
  • نوع پورت RJ-45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری Cisco 2600XM, 2691, 3700, 3800
  • دارای نشانگر LED نمایش وضعیت
  • دارای فرم فاکتور Internal

کارت ماژول VWIC3-4MFT-T1/E1 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VWIC3-4MFT-T1/E1 دارای 4 پورت
  • نوع پورت RJ-45 E1/T1
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2900 و 3900
  • قابلیت انتقال Voice و Data

کارت ماژول VWIC-1MFT-E1 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VWIC-1MFT-E1 دارای 1 پورت
  • نوع پورت RJ-48 Multiflex Trunk – E1
  • سرعت انتقال داده 2.048Mbps
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری Cisco 17XX, 1841, 1841 2-pair, 1841 4-pair, 1841 T1, 26XX, 2811 2-pair, 28XX, 28XX 4-pair, 28XX V3PN, 37XX, 38XX, 38XX V3PN, VG224, VG248, Catalyst 4224, 45XX, ICS 7750

کارت ماژول VIC3-2E/M سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VIC3-2E/M دارای 2 پورت
  • نوع پورت RJ-45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2800، 2900، 3800، 3900
  • مناسب جهت استفاده در ترمینال PBX، تلفن های hoot و یا سیستم های رادیویی

ماژول فیبرنوری OC-3/STM-4 سیسکو

نکات مهم
  • ماژول از نوع فیبر نوری SFP
  • حداکثر نرخ انتقال داده 1 گیگابیت بر ثانیه

کارت ماژول NME-16ES-1G-P سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NME-16ES-1G-P دارای 17 پورت با قابلیت PoE
  • سرعت انتقال داده 10/100Mbps و 10/100/1000Mbps
  • نوع پورت 16 پورت فست اترنت و 1 پورت گیگ اترنت
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2600، 2800، 3700، 3800، 2900، 3900

کارت ماژول NM-8B-S/T سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NM-8B-S/T دارای 8 پورت
  • سرعت انتقال داده 100Mbps
  • نوع پورت RJ-45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2600 , 2600XM , 3620, 3640 , 3631 , 3660 , 2691, 3725, 3745
  • فرم فاکتور Plug-in module
  • امکان دریافت ارتباطات BRI
  • دمای عملیاتی 32 درجه فارنهایت

کارت ماژول NM-8AM سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NM-8AM دارای 8 پورت
  • سرعت انتقال داده 33.6Kbps
  • نوع پورت RJ-11
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2600XM، 3600، 3700
  • پشتیبانی از Cisco Dial-Out Client

کارت ماژول NM-2FE2W 2Port سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NM-2FE2W 2Port دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 100Mbps
  • نوع پورت RJ-45 10/100Base-TX Auto-sensing LAN
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری (NM-2W only)2600 و 2691, 2800, 3600, 3700 ، 3800

کارت ماژول NM-1FE2W سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NM-1FE2W دارای 1 پورت
  • سرعت انتقال داده 100Mbps
  • نوع پورت RJ-45 10/100Base-TX Auto-sensing LAN
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2691، 2800، 2811، 2821، 2851، 3640، 3700، 3725، 3745، 3800 ، 3825، 3845
  • دارای 2 کارت شبکه WAN
  • پشتیبانی از WICs فعلی و VWICs
  • دارای رم 32 مگابایت

کارت ماژول NM-16ESW سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NM-16ESW دارای 16 پورت
  • سرعت انتقال داده 100Mbps
  • نوع پورت RJ-45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2600, 3620 , 3640 , 3660 , 3725 , 3745
  • حداقل دمای عملیاتی 32 درجه فارنهایت

کارت ماژول NM-16AM سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NM-16AM دارای 16 پورت
  • سرعت انتقال داده 33.6Kbps
  • نوع پورت RJ-11
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 1700, 2600, 3600, 3700
  • دارای ولتاژ ورودی 100 تا 240 وات AC با فرکانس 47 تا 64 هرتز

کارت ماژول NM-16A/S سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NM-16A/S دارای 16 پورت
  • سرعت انتقال داده 134Kbps
  • نوع پورت Asynchronous/Synchronous Serial WAN
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 3745, 3725, ,3660 2600XM , 2600 , 1720, 1600
  • با بدنه‌ی مقاوم و کیفیت عالی
  • دارای نشانگر وضعیت ماژول شبکه و چراغ LED وضعیت برای هر پورت

کارت ماژول NIM-4FXS سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NIM-4FXS دارای 4 پورت
  • نوع پورت FXS
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری ISR 4000
  •  عیب یابی از رابط خط فرمان لینوکس سیسکو IOS XE
  • قابلیت تنظیمات از راه دور و محلی
  • پشتیبانی از از درج و حذف آنلاین (OIR)

کارت ماژول NIM-4FXO سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NIM-4FXO دارای 4 پورت
  • نوع پورت FXO
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 4000
  •  عیب یابی از رابط خط فرمان لینوکس سیسکو IOS XE
  • قابلیت تنظیمات از راه دور و محلی

ماژول فیبرنوری MGBSX1 سیسکو

نکات مهم
  • ماژول از نوع فیبر نوری SFP
  • ماژول فیبر نوری دارای طول موج 850nm
  • پشتیبانی تا حداکثر مسافت 500m
  • نوع کانکتور در این ماژول سیسکو ، LC
  • حداکثر نرخ انتقال داده 1 گیگابیت بر ثانیه

کارت ماژول NIM-1GE-CU-SFP سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول NIM-1GE-CU-SFP دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 1Gbps
  • نوع پورت RJ-45 و SFP (mini-GBIC)
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 4000
  • با چگالی بالا و شکل فاکتور کوچک SFP

کارت ماژول HWIC-1T1E1 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول HWIC-1T1E1 دارای 1 پورت
  • سرعت انتقال داده در حالت انتخاب شبکه T1 برابر 1.544Mbps و در حالت انتخاب شبکه E1 برابر 2.048Mbps
  • نوع پورت RJ-48 T1/E1
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 1861

کارت ماژول HWIC-16A سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول HWIC-16A دارای 16 پورت
  • سرعت انتقال داده 230.4Kbps
  • نوع پورت RS-232
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری Cisco 1800 ، 1900 ، 2800 ، 2900 ، 3800 و 3900

کارت ماژول EHWIC-VA-DSL-M سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول EHWIC-VA-DSL-M دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 50/100Mbps
  • نوع پورت VDSL WAN, RJ-11 VDSL Network WAN
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری  Cisco ISR G2 1921، 1941، 2901، 2911، 2921، 2951، 3925، 3945، 3925E، 3945E

کارت ماژول EHWIC-VA-DSL-A سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول EHWIC-VA-DSL-A دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 100Mbps
  • نوع پورت ADSLoPOTS WAN, RJ-11 ADSLoPOTS
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری Cisco ISR G2 با Cisco IOS 15.1 (3) T / 15.1 (4) M

کارت ماژول C3850-NM-2-10G سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول C3850-NM-2-10G دارای 4 پورت
  • سرعت انتقال داده 10Gbps
  • نوع پورت SFP+ ، SFP
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 3850

کارت ماژول EHWIC-D-8ESG سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول EHWIC-D-8ESG دارای 8 پورت
  • سرعت انتقال داده 1Gbps
  • نوع پورت RJ45
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 1900، 2900، 3900

کارت ماژول EHWIC-4ESG سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول EHWIC-4ESG دارای 4 پورت
  • سرعت انتقال داده 10/100/1000Mbps
  • نوع پورت 10/100/1000Base-T WAN
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 1921، 1941، 2901، 2911، 2921، 2951، 3925، 3945

کارت ماژول VWIC3-2MFT-G703 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VWIC3-2MFT-G703 دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 2.048Mbps
  • نوع پورت RJ-48 T1/E1
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 1921، 1941، 2901، 2911، 2921، 2951، 3925، 3945

کارت ماژول VWIC3-1MFT-G703 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VWIC3-1MFT-G703 دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده 2.048Mbps
  • نوع پورت RJ-48 T1/E1
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 1921، 1941، 2901، 2911، 2921، 2951، 3925، 3945

کارت ماژول VWIC2-2MFT-T1E1 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VWIC2-2MFT-T1E1 دارای 2 پورت
  • سرعت انتقال داده در حالت شبکه E1 برابر 2.05Mbps و در حالت شبکه T1 برابر 1.544Mbps
  • نوع پورت RJ-48C T1/E1
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2600، 2691، 2800، 3700، 3800
  • پشتیبانی از صدا

کارت ماژول VWIC2-1MFT-T1E1 سیسکو

نکات مهم
  • کارت ماژول VWIC2-1MFT-T1E1 دارای 1 پورت
  • سرعت انتقال داده 2.048Mbps
  • نوع پورت RJ-48C T1/E1
  • سازگاری توسط دستگاه‌های سری 2691، 2800، 3700، 3800
اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام
شبکه دیده بان
ارسال در WhatsApp