قیمت ماژول فیبرنوری SFP-10G-LRM سیسکو

نمایش نتیجه تنها

نمایش:

ماژول فیبرنوری SFP-10G-LRM سیسکو

نکات مهم
  • ماژول از نوع فیبر نوری +SFP
  • ماژول فیبر نوری دارای طول موج 1310nm
  • پشتیبانی تا حداکثر مسافت 299m
  • نوع کانکتور در این ماژول سیسکو ، LC/PC
  • حداکثر نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه
اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام
شبکه دیده بان
ارسال در WhatsApp