ماژول فیبرنوری پلنت Planet MGB-LX

  • ماژول SFP
  • نوع PHY 1000Base-LX
  • نوع فیبر Single Mode
  • دارای کانکتور LC
  • مسافت: 20 کیلومتر برای انتقال داده
164 نفر در حال مشاهده محصول هستند

ناموجود

کارشناس فروش

استعلام قیمت برای همکاران

بخش فنی مهندسی

گفت و گو با بخش فنی و ارائه راه حل

کارشناس تعمیرات

تعمیر تخصصی تجهیزات شبکه

امکان پرداخت امن

فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه

قیمت عالی و به صرفه

قیمت های بروز

مهلت تست

48 ساعت مهلت تست

تضمین کیفیت و اصالت

12 ماه گارانتی محصول

ارسال سریع سفارشات

با پست یا تیپاکس

محصولات پیشنهادی

ماژول فیبرنوری پلنت MGB-LX

ماژول فیبرنوری پلنت MGB-LX مناسب تبادل اطلاعات با سرعت گیگابیتی و کانال فیبر نوری 1G است. ماژول اطلاعات را تا مسافت 20 کیلومتر انتقال می‌دهد. این ماژول کاملا با قرارداد چند منبع MSA (Multi-Sourcing Agreement) سازگاری دارد و می‌تواند در تجهیزات شبکه مطابق به MSA استفاده شود.

این ماژول با تجهیزات شبکه پلنت (Planet) سازگار است، از جمله سوئیچ‌های اترنت ، روترهای اترنت ، کارت‌های رابط شبکه (NIC) و مبدل‌های رسانه آزمایش شده است.

ماژول فیبرنوری پلنت MGB-LX :

  • ماژول SFP
  • نوع PHY 1000Base-LX
  • نوع فیبر Single Mode
  • دارای کانکتور LC
  • پشتیبانی تا مسافت 20 کیلومتر برای انتقال داده
  • منبع تغذیه : 3.3 ولت
  • اتلاف کم انرژی
  • محفظه فلزی EMI کمتری را ارائه می دهد.
  • سازگار با ROHS و بدون سرب

مشخصات فنی ماژول فیبرنوری پلنت MGB-LX

کد محصولPlanet MGB-LX
نوع PHYIEEE 802.3z 1000BASE-LX
نوع فیبرSingle Mode
کانکتورLC
DDMبله
طول موج1310nm
پشتیبانی تا مسافت20km
دمای کار تست شده0 ~ 60°C
قیمت رقابتی

شما می‌توانید ماژول فیبرنوری MGB-LX و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

جهت اطلاع از قیمت ماژول فیبرنوری پلنت MGB-LX با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :پاک کردن نگاره

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :

 

 

مدل محصول

Planet MGB-LX

کانکتور

LC

پشتیبانی از مسافت

20km

طول موج

1310nm

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری پلنت Planet MGB-LX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی