توضیحات

ماژول فیبرنوری Q+85MP01D

ماژول فیبرنوری Q+85MP01D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) با حالت MM و از نوع +QSFP با سرعت انتقال 40G می‌باشد (4 برابر +SFP) است. تا مسافت 100 متر روی OM3 Multimode Fiber (MMF و مسافت بیش از 150 متر روی OM4 MMF را پشتیبانی می‌کند.  این ماژول دارای توابع تشخیصی دیجیتالی داخلی است که بر توان نوری نظارت دارد. ماژول Q+85MP01D دارای کانکتور 1×12 MTP/MPO و سرعت انتقال 40Gbps می‌باشد و در طول موج 850 نانومتر فعال است.

ماژول فیبرنوری Q+85MP01D برای فعالیت در سخت ترین شرایط از جمله دمای بالا تا 70 درجه سانتی‌گراد ، رطوبت و تداخل مغناطیسی EMI طراحی شده است، ازین رو می‌توانید این ماژول را با اطمینان برای تمام دستگاه‌های دارای پورت+QSFP با سرعت 40G تهیه کنید. (کابل نوری MTP/MPO Female-Female Type-B برای این نوع ماژول باید تهیه شود)

باید توجه داشته باشید در اتصال فیبرنوری هر دو دستگاه باید دارای یک نوع ماژول باشند، یعنی اگر در یک سمت ارتباط از ماژول Q+85MP01D استفاده شده ، در سمت دیگر نیز باید از همان نوع ماژول یعنی Q+85MP01D استفاده شود.

ماژول‌های فیبرنوری سرعت بسیار بالاتری را در مقایسه با سایر ارتباطات از طریق کابل یا برق در شبکه ارائه می‌کنند. در واقع در ارتباطات از طریق فیبر نوری، سیگنال‌ها با نور انتقال پیدا می‌کنند. به طبع از آن سرعت انتقال از طریق نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال از طریق برق و تجهیزات بی‌سیم (سنتی) در شبکه است. لازم به ذکر است “سیگنال” در تجهیزات بی‌سیم امواج و در فیبرنوری پالس‌نوری نامیده می‌شود.

ماژول فیبرنوری Q+85MP01D

ویژگی‌های ماژول فیبرنوری Q+85MP01D میکروتیک :

  • ماژول از نوع +QSFP با سرعت انتقال 40 گیگابایت
  • پشتیبانی تا مسافت 150متر
  • دارای طول موج 850 نانومتر
  • دارای کانکتور 1×12 MTP/MPO
  • شاخص MTBF برابر 100,000 ساعت در دمای 25 درجه سانتی‌گراد

ماژول +SFP ، SFP+ ، QSFP

استفاده از ماژول‌های SFP و +SFP و +QSFP اتصال به سوئیچ را از نوع فیبرنوری ممکن می‌سازد و این ماژول‌ها فقط در پورت‌ فیبرنوری مخصوص خود در سوئیچ‌ قرار می‌گیرند. سرعت انتقال در این نوع اتصالات بسیار سریع‌تر از اتصالات اترنت می‌باشد.

SPF : ماژول فیبرنوری از نوع SFP داخل پورت SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال برابر 1G می‌باشد.

+SFP : ماژول فیبرنوری از نوع +SFP داخل پورت +SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 10 برابر پورت SFP معادل 10G می‌باشد.

+QSFP :ماژول فیبرنوری از نوع +QSFP داخل پورت +QSFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 4 برابر پورت +SFP (چهل برابر پورت SFP) معادل 40G می‌باشد.

شما می‌توانید ماژول فیبرنوری Q+85MP01D میکروتیک را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خوشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

مشخصات فنی ماژول فیبرنوری Q+85MP01D میکروتیک

مشخصات فنی

کد محصول  Q+85MP01D 
دمای تست شده محیط  0 تا 70+ درجه سانتی گراد
نوع ماژول  +QSFP
کانکتور  1×12 MTP/MPO
سرعت انتقال   40G
پشتیبانی تا مسافت  150M
طول موج  850nm
MTBF  100,000 ساعت در دمای 25 درجه سانتی‌گراد

جهت اطلاع از قیمت ماژول فیبرنوری Q+85MP01D میکروتیک با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
نظرات (0)
0 ★
0 امتیاز
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری Q+85MP01D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام