توضیحات

ماژول فیبرنوری S-4554LC80D

ماژول فیبرنوری S-4554LC80D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) یک جفت ماژول SFP ، در دو مدل S-45LC80D و S-54LC80D با سرعت انتقال 1.25G می‌باشد. این ماژول تا مسافتی معادل 80 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند (دستگاه دیگری که قصد ارسال اطلاعات به آنرا داریم، باید در فاصله حداکثر 80km قرار داشته باشد).

باید توجه داشته باشید در اتصال فیبرنوری هر دو دستگاه باید دارای یک نوع ماژول باشند، یعنی اگر در یک سمت ارتباط از ماژول S-4554LC80D استفاده شده ، در سمت دیگر نیز باید از همان نوع ماژول یعنی S-4554LC80D استفاده شود.

ماژول‌های فیبرنوری سرعت بسیار بالاتری را در مقایسه با سایر ارتباطات از طریق کابل یا برق در شبکه ارائه می‌کنند. در واقع در ارتباطات از طریق فیبر نوری، سیگنال‌ها با نور انتقال پیدا می‌کنند. به طبع از آن سرعت انتقال از طریق نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال از طریق برق و تجهیزات بی‌سیم (سنتی) در شبکه است. لازم به ذکر است “سیگنال” در تجهیزات بی‌سیم امواج و در فیبرنوری پالس‌نوری نامیده می‌شود.

ماژول فیبرنوری S-4554LC80D میکروتیک

ویژگی‌های ماژول SFP مدل S-45LC80D :

  • سرعت 1.25G
  • کانکتور LC-connector
  • طول موج T1490nm/R1550nm
  • مسافت 80km
  • پشتیبانی از DDM

ویژگی‌های ماژول SFP مدل S-54LC80D :

  • سرعت 1.25G
  • کانکتور LC-connector
  • طول موج T1550nm/R1490nm
  • مسافت 80km
  • پشتیبانی از DDM

SFP مخفف عبارت Small Form-Factor Pluggable (فرم کوچک قابل حمل) یک رابط سخت‌افزاری است که می‌توانید آنرا در تجهیزاتی که مجهز به تکنولوژی فیبرنوری هستند، استفاده کنید و از سرعت بالای انتقال لذت ببرید.

انواع ماژول کابل

شما می‌توانید ماژول فیبرنوری S-4554LC80D میکروتیک را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خوشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

مشخصات فنی ماژول فیبرنوری S-4554LC80D میکروتیک

مشخصات فنی

کد محصول  S-4554LC80D
دمای تست شده محیط  40- تا 85+ درجه سانتی گراد
نوع ماژول  SFP
کانکتور  LC UPC
سرعت انتقال   1.25G
پشتیبانی تا مسافت  80KM
طول موج  1490nm/1550nm

جهت اطلاع از قیمت ماژول فیبرنوری S-4554LC80D میکروتیک با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
نظرات (0)
0 ★
0 امتیاز
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری S-4554LC80D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام