ماژول فیبرنوری S+C55DLC10D

168 نفر در حال مشاهده محصول هستند

ناموجود

کارشناس فروش

استعلام قیمت برای همکاران

کارشناس فروش شبکه دیده بان
کارشناس فروش

استعلام قیمت برای همکاران

تعمیرات شبکه دیده بان
کارشناس تعمیرات

تعمیر تخصصی تجهیزات شبکه

بخش فنی مهندسی

ارتباط با بخش فنی و ارائه راه حل

امکان پرداخت امن

فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه

قیمت عالی و به صرفه

قیمت های بروز

مهلت تست

48 ساعت مهلت تست

تضمین کیفیت و اصالت

12 ماه گارانتی محصول

ارسال سریع سفارشات

با پست یا تیپاکس

محصولات پیشنهادی

ماژول فیبرنوری S+C55DLC10D

ماژول فیبرنوری S+C55DLC10D از کمپانی میکروتیک (Mikrotik) نسل جدید ماژول CWDM از نوع +SFP و مدل SM است که تا مسافتی معادل 10 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند (دستگاه دیگری که قصد ارسال اطلاعات به آنرا داریم، باید در فاصله حداکثر 10km قرار داشته باشد) و در طول موج 1550 نانومتر فعال است. این نوع ماژول دارای کانکتور Dual LC-connector DDM و سرعت انتقال 10 گیگابایت می‌باشد.

باید توجه داشته باشید در اتصال فیبرنوری هر دو دستگاه باید دارای یک نوع ماژول باشند، یعنی اگر در یک سمت ارتباط از ماژول S+C55DLC10D استفاده شده ، در سمت دیگر نیز باید از همان نوع ماژول یعنی S+C55DLC10D استفاده شود.

ارتباط از نوع فیبرنوری سرعت بسیار بالاتری را در مقایسه با سایر ارتباطات از طریق کابل یا برق در شبکه ارائه می‌کنند. در واقع در ارتباطات از طریق فیبر نوری، سیگنال‌ها با نور انتقال پیدا می‌کنند. به طبع از آن سرعت انتقال از طریق نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال از طریق برق و تجهیزات بی‌سیم (سنتی) در شبکه است. لازم به ذکر است “سیگنال” در تجهیزات بی‌سیم امواج و در فیبرنوری پالس‌نوری نامیده می‌شود.

ویژگی‌های ماژول فیبرنوری S+C55DLC10D میکروتیک :

  • ماژول CWDM از نوع +SFP با سرعت انتقال 10 گیگابایت
  • پشتیبانی تا مسافت 10 کیلومتر
  • دارای طول موج 1550 نانومتر
  • دارای کانکتور Dual LC-connector
  • شاخص MTBF، در این نوع 200,000 ساعت در دمای 25 درجه سانتی‌گراد
  • مرتبط با محصول CWDM-MUX8A میکروتیک
  • پشتیبانی از DDM

ماژول +SFP ، SFP+ ، QSFP

استفاده از ماژول‌های SFP و +SFP و +QSFP اتصال به سوئیچ را از نوع فیبرنوری ممکن می‌سازد و این ماژول‌ها فقط در پورت‌ فیبرنوری مخصوص خود در سوئیچ‌ قرار می‌گیرند. سرعت انتقال در این نوع اتصالات بسیار سریع‌تر از اتصالات اترنت می‌باشد.

SPF : ماژول فیبرنوری از نوع SFP داخل پورت SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال برابر 1G می‌باشد.

+SFP : ماژول فیبرنوری از نوع +SFP داخل پورت +SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 10 برابر پورت SFP معادل 10G می‌باشد.

+QSFP :ماژول فیبرنوری از نوع +QSFP داخل پورت +QSFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 4 برابر پورت +SFP (چهل برابر پورت SFP) معادل 40G می‌باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]شما می‌توانید ماژول فیبرنوری S+C55DLC10D میکروتیک را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خوشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

مشخصات فنی

کد محصول S+C55DLC10D
دمای تست شده محیط 0 تا 70+ درجه سانتی گراد
نوع ماژول SFP+ CWDM
کانکتور Dual LC-connector DDM
سرعت انتقال  10G
پشتیبانی تا مسافت 10KM
طول موج 1550nm
MTBF 200000 ساعت در دمای 25 درجه سانتی‌گراد


جهت اطلاع از قیمت ماژول فیبرنوری S+C55DLC10D میکروتیک با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :

 

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری S+C55DLC10D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی