ماژول فیبرنوری XFP-10GER-OC192IR سیسکو

تماس بگیرید
نکات مهم
  • ماژول از نوع فیبر نوری 10GBASE-SR
  • پشتیبانی تا حداکثر مسافت 40km
  • نوع کانکتور در این ماژول سیسکو Dual LC
  • حداکثر نرخ داده 10.3Gbps
  • نوع فیبر SMF
مقایسه
توضیحات

ماژول فیبرنوری XFP-10GER-OC192IR سیسکو

ماژول فیبرنوری XFP-10GER-OC192IR از برند قدرتمند کمپانی سیسکو است ، سیسکو در سال 1984 توسط دو دانشمند به نام‌های لئونارد بوساک و سندی لرنر در دانشگاه استنفورد تأسیس شد. سیسکو در بخش تجهیزات شبکه شامل محصولاتی از قبیل معماری شبکه (Cisco DNA) ، معماری شبکه (Cisco ACI)، امنیت دسترسی شبکه ، SD-WAN ، سوئیچ‌ها ، روترها، وایرلس‌ها ، امنیت شبکه‌های بزرگ (پروژه‌ها) و … می‌باشد.

ماژول فیبرنوری XFP-10GER-OC192IR سیسکو

ارتباط از نوع فیبرنوری:

ارتباط از نوع فیبرنوری سرعت بسیار بالاتری را در مقایسه با سایر ارتباطات از طریق کابل یا برق در شبکه ارائه می‌کنند. در واقع در ارتباطات از طریق فیبر نوری، سیگنال‌ها با نور انتقال پیدا می‌کنند. به طبع از آن سرعت انتقال از طریق نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال از طریق برق و تجهیزات بی‌سیم (سنتی) در شبکه است. لازم به ذکر است “سیگنال” در تجهیزات بی‌سیم امواج و در فیبرنوری پالس‌نوری نامیده می‌شود.

ماژول فیبرنوری XFP-10GER-OC192IR سیسکو :

ماژول چندمنظوره XFP فیبر نوری XFP-10GER-OC192IR از نوع 10GBASE-ER است و سرعت انتقال داده در این ماژول برابر 10.3Gbps است. این ماژول همچنین تا مسافت حداکثر 40km را پشتیبانی میکند و داده ها را تا این مسافت می‌تواند مبادله کند.این ماژول دارای طول موج 1550nm می‌باشد. کانکتور در این ماژول سیسکو Dual LC است.

  • ماژول از نوع فیبر نوری 10GBASE-SR
  • پشتیبانی تا حداکثر مسافت 40km
  • نوع کانکتور در این ماژول سیسکو Dual LC
  • حداکثر نرخ داده 10.3Gbps
  • نوع فیبر SMF

ماژول +SFP ، SFP+ ، QSFP

استفاده از ماژول‌های SFP و +SFP و +QSFP اتصال به سوئیچ را از نوع فیبرنوری ممکن می‌سازد و این ماژول‌ها فقط در پورت‌ فیبرنوری مخصوص خود در سوئیچ‌ قرار می‌گیرند. سرعت انتقال در این نوع اتصالات بسیار سریع‌تر از اتصالات اترنت می‌باشد.

SPF : ماژول فیبرنوری از نوع SFP داخل پورت SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال برابر 1G می‌باشد.

+SFP : ماژول فیبرنوری از نوع +SFP داخل پورت +SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 10 برابر پورت SFP معادل 10G می‌باشد.

+QSFP :ماژول فیبرنوری از نوع +QSFP داخل پورت +QSFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 4 برابر پورت +SFP (چهل برابر پورت SFP) معادل 40G می‌باشد.

ماژول فیبرنوری XFP-10GER-OC192IR سیسکو

کد محصول XFP-10GER-OC192IR
پورت 10GBASE-SR
سرعت انتقال داده 10.3Gbps
نوع کانکتور Dual LC
پشتیبانی تا مسافت 40km
Form Factor XFP
طول موج 1550nm
نوع دستگاه Plug-in module
ولتاژ 3.3V/5V
نوع فیبر SMF
DDMI دارد
مصرف برق 3.5W
گواهینامه CE, FCC, TUV, UL, RoHS, ISO9000:2001
قیمت رقابتی

شما می‌توانید ماژول و سوئیچ‌های سیسکو و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

نصب و راه‌اندازی ، تعمیر و سرویس

جهت اطلاع از قیمت ماژول و سوئیچ‌های سیسکو با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
اطلاعات بیشتر
کد محصول

XFP-10G-MM-SR

پورت‌

10GBASE-ER

سرعت انتقال داده

10.3Gbps

پشتیبانی تا فاصله

40km

نوع کانکتور

Dual LC

طول موج

1550nm

نظرات (0)
0 ★
0 امتیاز
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری XFP-10GER-OC192IR سیسکو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام