ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD

  • نوع پردازنده Cisco
  • دارای امکان Hot Plug
  • سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
  • فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 550 متر طول لینک
  • پشتیبانی از حداکثر طول انتقال داده 550 متر
  • پشتیبانی از کابل Cat 6/Cat 6a
  • پشتیبانی از درگاه LC/UPC
(1 بررسی مشتری)
119 نفر در حال مشاهده محصول هستند

ناموجود

کارشناس فروش

استعلام قیمت برای همکاران

بخش فنی مهندسی

گفت و گو با بخش فنی و ارائه راه حل

کارشناس تعمیرات

تعمیر تخصصی تجهیزات شبکه

امکان پرداخت امن

فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه

قیمت عالی و به صرفه

قیمت های بروز

مهلت تست

48 ساعت مهلت تست

تضمین کیفیت و اصالت

12 ماه گارانتی محصول

ارسال سریع سفارشات

با پست یا تیپاکس

محصولات پیشنهادی

ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD یکی از پرکاربردترین قطعات سخت‌افزاری در شبکه ماژول‌های فیبر نوری برند سیسکو (Cisco) است. برند قدرتمند سیسکو در سال 1984 توسط دو دانشمند به نام‌های لئونارد بوساک و سندی لرنر در دانشگاه استنفورد تأسیس شد. سیسکو در بخش تجهیزات شبکه شامل محصولاتی از قبیل معماری شبکه (Cisco DNA) ، معماری شبکه (Cisco ACI)، امنیت دسترسی شبکه، SD-WAN، سوئیچ‌ها، روترها، وایرلس‌ها، امنیت شبکه‌های بزرگ (پروژه‌ها) و … می‌باشد.

کانکتور به کار رفته برای این ماژول فیبرنوری LC است و سوکتی از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده شده است که برای تبادل اطلاعات از سرعت Ethernet 1000Base-T بهره می‌برد. این مدل از ماژول SFP سیکو با پروتکل‌های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 سازگاری دارد و برای شبکه‌هایی که دارای این پروتکل هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قابلیت‌های ویژه‌ی ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD :

  • نوع پردازنده Cisco
  • دارای امکان Hot Plug
  • سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
  • فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 550 متر طول لینک
  • پشتیبانی از حداکثر طول انتقال داده 550 متر
  • پشتیبانی از کابل Cat 6/Cat 6a
  • پشتیبانی از درگاه LC/UPC

مشخصات فنی ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD

کد محصولGLC-LH-SMD
ابعاد8.5*13.4*56.5 mm
وزن75g
استاندارد و پروتکلCE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024
نرخ انتقالEthernet 1000Base-T
نوع فیبر MMF
اندازه هسته62.5 میکرومتر
طول موج1310nm
پهنای باند500MHz
نوع فیبرSFP , mini-GBIC
قیمت رقابتی

شما می‌توانید ماژول‌های سیسکو و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

جهت اطلاع از قیمت ماژول سیسکو با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
کد محصول

GLC-LH-SMD

نوع فیبر

MMF

نرخ انتقال

Ethernet 1000Base-T

ابعاد

8.5*13.4*56.5 mm

پهنای باند

500MHz

طول موج

1310nm

حداکثر طول انتقال داده

550 متر

5
1 دیدگاه
1
0
0
0
0

1 دیدگاه برای ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SMD

حذف فیلترها
  1. کمالی

    استفاده کردم راضیم

    0
    0
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی