ماژول فیبر نوری S-31DLC20D

تماس بگیرید
نکات مهم

اتصال ، رابط (Connector) : نوع Dual LC

نرخ تبادل دیتا : 1.25G

پشتیبانی از استاندارد DOM

مسافت : 20 کیلومتر

مقایسه
توضیحات

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D ، زیر مجموعه برند میکروتیک (Mikrotik) است. نرخ تبادل اطلاعات این ماژول 1.25 G است. ماژول از طریق پورت فیبر نوری دیتا را ارسال و دریافت می کند. دستگاه در حداقل دمای 0 تا حداکثر دمای 80+ درجه سانتیگراد به خوبی کار می کند. بیشترین میزان کابل برای پشتیبانی از این ماژول 20 کیلومتر است.

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D با دستگاه های زیر سازگار است :

  • RB2011LS
  • RB260GS
  • CCR1036-12G-4S
  • RB2011UAS-2HnD-IN
  • RB2011UAS-RM
  • RB2011US-IN
  • RB2011LS-IN
معرفی چند ماژول فیبر نوری میکروتیک :
ماژول فیبر نوری S-31DLC20D_ شبکه دیده بان

ماژول +SFP ، SFP+ ، QSFP

استفاده از ماژول‌های SFP و +SFP و +QSFP اتصال به سوئیچ را از نوع فیبرنوری ممکن می‌سازد و این ماژول‌ها فقط در پورت‌ فیبرنوری مخصوص خود در سوئیچ‌ قرار می‌گیرند. سرعت انتقال در این نوع اتصالات بسیار سریع‌تر از اتصالات اترنت می‌باشد.

SPF : ماژول فیبرنوری از نوع SFP داخل پورت SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال برابر 1G می‌باشد.

+SFP : ماژول فیبرنوری از نوع +SFP داخل پورت +SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 10 برابر پورت SFP معادل 10G می‌باشد.

+QSFP :ماژول فیبرنوری از نوع +QSFP داخل پورت +QSFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 4 برابر پورت +SFP (چهل برابر پورت SFP) معادل 40G می‌باشد.

شما می‌توانید ماژول فیبر نوری S-31DLC20D میکروتیک و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خوشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری S-31DLC20D

مشخصات فنی

کد محصول S-31DLC20D
دمای تست شده محیط  40- تا 70+ درجه سانتی گراد
نوع ماژول  SFP
کانکتور Dual LC UPC
سرعت انتقال  1.25G
پشتیبانی تا مسافت  20KM
طول موج 1310nm
حالت  SM

جهت اطلاع از قیمت ماژول فیبر نوری S-31DLC20D میکروتیک با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
اطلاعات بیشتر
مدل محصول

S-31DLC20D

دمای کارکرد

40°C to 70°C-

نظرات (0)
0 ★
0 امتیاز
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری S-31DLC20D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام