توضیحات

ماژول فیبر نوری S-85DLC05D

ماژول فیبر نوری S-85DLC05D از برند معروف و شناخته شده میکروتیک (Mikrotik) است. این ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25 گیگابایت و طول موج 850nm به تبادل اطلاعات می‌پردازد. ماژول دارای کانکتور Dual LC و در حالت Multi Mode می باشد.

باید توجه داشته باشید در اتصال فیبرنوری هر دو دستگاه باید دارای یک نوع ماژول باشند، یعنی اگر در یک سمت ارتباط از ماژول S-85DLC05D استفاده شده ، در سمت دیگر نیز باید از همان نوع ماژول یعنی S-85DLC05D استفاده شود.

ارتباط از نوع فیبرنوری سرعت بسیار بالاتری را در مقایسه با سایر ارتباطات از طریق کابل یا برق در شبکه ارائه می‌کنند. در واقع در ارتباطات از طریق فیبر نوری، سیگنال‌ها با نور انتقال پیدا می‌کنند. به طبع از آن سرعت انتقال از طریق نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال از طریق برق و تجهیزات بی‌سیم (سنتی) در شبکه است. لازم به ذکر است “سیگنال” در تجهیزات بی‌سیم امواج و در فیبرنوری پالس‌نوری نامیده می‌شود.

ماژول فیبر نوری S-85DLC05D

ویژگی‌های ماژول فیبرنوری S-85DLC05D میکروتیک :

  • ماژول S-85DLC05D از نوع SFP با سرعت انتقال 1.25 گیگابایت
  • پشتیبانی تا مسافت 550 متر
  • دارای طول موج 850 نانومتر
  • دارای کانکتور Dual LC UPC
  • شاخص MTBF، در این نوع 100,000 ساعت در دمای 25 درجه سانتی‌گراد

آشنایی با انواع ماژول فیبرنوری

استفاده از ماژول‌های SFP و +SFP و +QSFP اتصال را از نوع فیبرنوری ممکن می‌سازد و این ماژول‌ها فقط در پورت‌ فیبرنوری مخصوص خود در دستگاه قرار می‌گیرند. سرعت انتقال در این نوع اتصالات بسیار سریع‌تر از اتصالات اترنت می‌باشد.

ماژول‌ها بر اساس سرعت انتقال خود دسته‌بندی می‌شوند:

  • SPF : ماژول فیبرنوری از نوع SFP داخل پورت SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال برابر 1G می‌باشد.
  • +SFP : ماژول فیبرنوری از نوع +SFP داخل پورت +SFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 10 برابر پورت SFP معادل 10G می‌باشد.
  • +QSFP :ماژول فیبرنوری از نوع +QSFP داخل پورت +QSFP قرار می‌گیرد و سرعت انتقال در این نوع اتصال 4 برابر پورت +SFP (چهل برابر پورت SFP) معادل 40G می‌باشد.

شما می‌توانید ماژول فیبر نوری S-85DLC05D میکروتیک و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خوشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری S-85DLC05D

مشخصات فنی

کد محصول S-85DLC05D
دمای تست شده محیط  40- تا 85+ درجه سانتی گراد
نوع ماژول  SFP
کانکتور Dual LC UPC
سرعت انتقال  1.25G
پشتیبانی تا مسافت  550M
طول موج 850nm
MTBF  100000 ساعت در دمای 25 درجه سانتی‌گراد

جهت اطلاع از قیمت ماژول فیبرنوری S-85DLC05D میکروتیک با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
  • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
  • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
  • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
  • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
  1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
  2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
  3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

  • 48 ساعت مهلت تست
  • یک سال گارانتی
  • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
  • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
  • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
  • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
اطلاعات بیشتر
مدل محصول

S-85DLC05D

سرعت انتقال

1.25G

نوع ماژول

SFP

طول موج

850nm

کانکتور

Dual LC UPC

نظرات (0)
0 ★
0 امتیاز
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری S-85DLC05D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام