ویژه

مودم فیبر نوری HG8245H هوآوی

5 ★
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
(1)
(دیدگاه 1 کاربر)

1,590,000 تومان

بسته
Price Summary
  • 1,590,000 تومان
  • 1,590,000 تومان
  • 1,590,000 تومان
موجود
نکات مهم

4 پورت گیگ

2 پورت تلفن

1 پورت USB

2.5 گیگ وای فای

 

مقایسه
توضیحات

مودم فیبر نوری HG8245H هوآوی

در این مقاله با مودم فیبر نوری HG8245H هوآوی که یکی از مودم‌های برند هوآوی (HUAWEI) است ، آشنا می‌شوید. مودم EchoLife HG8245H از تکنولوژی GPON ONT بهره‌مند است. جهت اطلاع از قیمت مودم فیبر نوری HG8245H به فروشگاه آنلاین شبکه دیده‌بان مراجعه فرمایید.

مودم HG8245H دارای 4 پورت گیگ ، 2 سوکت تلفن (POTS-RJ11) ، 1 پورت USB و 1 پورت GPON از کلاس +B دارد. این مودم فیبر نوری توسط دو آنتن خارجی با قدرت گیرندگی 2 dBi فعالیت می‌کند. در هنگام استفاده از وای‌فای می‌توانید چندین نام برای شبکه (SSID) قرار دهید .

تکنولوژی GPON چیست ؟

GPON اختصار کلمات Gigabit Passive Optical Network است. تکنولوژی GPON به کاربران خانگی امکان استفاده از فیبرنوری می‌دهد. توسط این تکنولوژی یک ارتباط فیبرنوری از شرکت ارائه کننده گرفته می‌شود. سپس آن ارتباط به چندین مشترک ارائه می‌شود. این تقسیم بندی به سبک Point-to-Multi-Point انجام می‌شود.

Gigabit PON (GPON) سطح پیشرفته فناوری TDM PON است. در حال حاضر تعدادی از اپراتورها در حال انتقال از BPON به GPON هستند.

مودم فیبر نوری HG8245H هوآوی

قیمت مودم فیبر نوری HG8245H هوآوی :

شبکه دیده‌بان ارائه کننده انواع مودم فیبرنوری هوآوی است. جهت اطلاع از قیمت مودم فیبر نوری HG8245H هوآوی به فروشگاه آنلاین شبکه دیده‌بان مراجعه فرمایید. به دلیل تنوع محصولات هوآوی ، اگر به مشاوره قبل از خرید نیاز دارید ، با دفتر شبکه دیده‌بان تماس بگیرید.

مشخصات فنی مودم فیبر نوری HG8245H هوآوی :

کد محصول HUAWEI HG8245H
تعداد پورت LAN 4 پورت 10/100/1000
استاندارد PON GPON
استاندارد وایرلس شبکه IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n
پورت USB 1 پورت
پورت VOIP 2 پورت POTS
ابعاد 28 × 138.5 × 176 میلیمتر
وزن حدود 500 گرم
دمای مطلوب 0 تا 40 درجه سانتیگراد
میزان رطوبت 5 تا 95 درصد رطوبت
منبع تغذیه 100 تا 240 ولت AC

50 – 60 Hz

منبع تغذیه سیستم  11 – 14 V DC

2 A

حداکثر توان مصرفی 15.5 وات
LED  POWER / PON / FATE / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS

پارامتر رابط های مودم فیبر نوری HG8245H :

پورت GPON – کلاس +B

– حساسیت گیرنده :  – 27 dBm

– طول موج : US 1310 nm, DS 1490 nm

– مطابق با SN یا رمز عبور احراز هویت تعریف شده در G.984.3

– FEC دو جهته

– SR-DBA and NSR-DBA

پورت اترنت  QinQ VLAN

محدودیت در تعداد آدرس های مک یاد گرفته شده

پورت POTS – حداکثر REN : تعداد 4

– G.711A/μ, G.729a/b and G.722
encoding/decoding

– T.30/T.38/G.711 fax mode

– DTMF

پورت USB USB2.0

FTP-based network storage

WLAN IEEE 802.11b/g/n

2 × 2 MIMO

گیرندگی آنتن : 2 dBi

WMM

Multiple  SSIDs

WPS

نرخ انتقال داده : 300 مگابیت بر ثانیه

اطلاعات بیشتر
کد محصول

HUAWEI HG8245H

پورت 10/100/1000

4 پورت

استاندارد PON

GPON

استاندارد وایرلس

IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n

پورت USB

1 پورت

پورت Voip

2 پورت POTS

ابعاد

28 × 138.5 × 176 میلیمتر

وزن

حدود 500 گرم

منبع تغذیه سیستم

11 – 14 V DC
2 A

نظرات (1)
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
  1. 5 ★
    5 ★
    1 امتیاز
    5 ★
    1
    4 ★
    0
    3 ★
    0
    2 ★
    0
    1 ★
    0
    (1)

    کشانی

    این مودم خوبیه
    لطفا مودم های دیگه هم موجود کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام
شبکه دیده بان
ارسال در WhatsApp