ویژه

مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی

5 ★
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
(1)
(دیدگاه 1 کاربر)

1,750,000 تومان

بسته
Price Summary
  • 1,750,000 تومان
  • 1,750,000 تومان
  • 1,750,000 تومان
موجود
نکات مهم
  • 4 پورت گیگ
  • 2 پورت تلفن
  • 1 پورت USB
  • استاندارد WLAN : استاندارد 802.11b/g/n
مقایسه
توضیحات

مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی

در این مقاله با مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی (HUAWEI) آشنا می‌شوید. این مودم قدرتمند برای استفاده در کسب و کارهای کوچک یا منازل (SOHO) کاربرد دارد. قیمت مودم بسیار مقرون به صرفه است و مودم فیبرنوری HG8245H از فناوری GPON بهره برده است. این مودم فیبر نوری دارای 4 پورت گیگ ، 2 پورت تلفن و 1 پورت USB است.

تنظیمات امنیتی دستگاه به گونه‌ای است که می‌توانید IP، MAC و حتی URLها رو هم فیلتر‌گذاری کنید. مودم در ابعاد 28 × 138.5 × 176 میلیمتر در حدود وزن 1 کیلوگرم طراحی شده است. ویژگی آداپتور برق مودم به این گونه است : 100 to 240 V AC و  50–60 Hz   ویژگی منبع تغذیه دستگاه به این شرح است :   11–14 VDC, 2 A

تکنولوژی GPON چیست ؟

GPON اختصار کلمات Gigabit Passive Optical Network است. تکنولوژی GPON به کاربران خانگی امکان استفاده از فیبرنوری می‌دهد. توسط این تکنولوژی یک ارتباط فیبرنوری از شرکت ارائه کننده گرفته می‌شود. سپس آن ارتباط به چندین مشترک ارائه می‌شود. این تقسیم بندی به سبک Point-to-Multi-Point انجام می‌شود.

Gigabit PON (GPON) سطح پیشرفته فناوری TDM PON است. در حال حاضر تعدادی از اپراتورها در حال انتقال از BPON به GPON هستند.

مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی

بررسی مهمترین ویژگی‌های مودم فیبر نوری HG8245H APC : 

  • تکنولوژی GPON ONT  (Optical Network Terminal)
  • 4 پورت گیگ
  • 2 پورت تلفن
  • 1 پورت USB
  • سازگار با Huawei OLT که از OMCI پشتیبانی می‌کند.
  • پشتیبانی از IPv4&IPv6
  • پشتیبانی از H.248 and SIP
  • نوع رابط SC/APC
  • 2 آنتن خارجی
  • همراه با ماژول +C
  • مودم قابل پیکربندی با OLT یا تحت وب یا NMS
  • HG8245H با رابط کاربری گرافیکی انگلیسی عرضه می‌شود.
  • مناسب برای منازل و کسب و کارهای کوچک
  • پشتیبانی از استاندارد 802.11n ، سرعت انتقال داده : 300 Mbps
  • پشتیبانی از تابع مسیریابی

مشخصات فنی مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی :

نام محصول  HG8245H APC
دمای مطلوب  0 تا 40 درجه سانتیگراد
رطوبت مطلوب 5 تا 95 درصد رطوبت
حداکثر توان مصرفی 9 وات
منبع تغذیه سیستم   11–14 VDC و 2 A
ورودی آداپتور برق میزان 100 تا 240 V AC ، میزان 50–60 Hz
استاندارد WLAN 802.11b/g/n
پشتیبانی از VOIP H.248 and SIP
پشتیبانی از IPv4 or IPv6 دارد (IPv4 or IPv6)
فشرده سازی IPoE or PPPoE
پشتیبانی از NAT دارد
امنیت فیلتر IP   – فیلتر MAC – فیلتر URL
پورت USB برای اتصال به دستگاه ذخیره ساز
 ابعاد 28 × 138.5 × 176 میلیمتر
 وزن 1 کیلوگرم

قیمت مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی :

شبکه دیده‌بان ارائه کننده مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی است. جهت اطلاع از قیمت مودم فیبر نوری HG8245H APC هوآوی به فروشگاه آنلاین شبکه دیده‌بان مراجعه فرمایید. تنوع کالاهای برند هوآوی بسیار زیاد است. اگر نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مقایسه دو مودم فیبرنوری HG8245H APC  و  HG8245A  :

ویژگی‌ها HG8245A HG8245H
پورت‌ها 4 پورت FAST

2 پورت تلفن

1 پورت USB

WiFi

4 پورت گیگ

2 پورت تلفن

1 پورت USB

WiFi

IPV6 دارد پشتیبانی از IPv4/IPv6 dual stack دارد
آنتن داخلی خارجی
نوع ارتباط SC/UPC SC/APC

مقایسه دو مودم فیبرنوری HG8245H APC  و  HG8245  :

ویژگی‌ها HG8245A HG8245H
پورت‌ها 4 پورت FAST یا 4 پورت گیگ

2 پورت تلفن

1 پورت USB

WiFi

4 پورت گیگ

2 پورت تلفن

1 پورت USB

WiFi

پروتکل VOIP H.248 or SIP H.248 and SIP
آنتن داخلی یا خارجی خارجی
نوع ارتباط SC/UPC SC/APC
اطلاعات بیشتر
کد محصول

HG8245H (SC/APC)

پورت ها

4 پورت گیگ
2 پورت تلفن
1 پورت USB

استاندارد WLAN

802.11b/g/n

VOIP

H.248 and SIP

فشرده سازی

IPoE or PPPoE

ابعاد

28 × 138.5 × 176 میلیمتر

وزن

حدود 1 کیلوگرم

حداکثر توان مصرفی

9 وات

سیستم منبع تغذیه

11–14 VDCو 2 A

ورودی آداپتور برق

100 تا 240 V AC
50–60 Hz

نظرات (1)
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
  1. 5 ★
    5 ★
    1 امتیاز
    5 ★
    1
    4 ★
    0
    3 ★
    0
    2 ★
    0
    1 ★
    0
    (1)

    فرهمند

    این مودم رو گوشی های شیائمی هم کار میکنه؟

    • عبادزاده

      سلام ، وقتتون بخیر

      اگر گوشی شما کارت شبکه ۲.۴ و ۵.۸ داشته باشد ، قابل اتصال است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام
شبکه دیده بان
ارسال در WhatsApp