ارز دیجیتال

ارز دیجیتال تتا (Theta) چیست ؟

ارز دیجیتال تتا (Theta) چیست ؟

ارز دیجیتال تتا (Theta) چیست ؟

در این مقاله به سوال “ ارز دیجیتال تتا (Theta) چیست ؟ ” می‌پردازیم. ارز دیجیتال تتا در زمینه پخش فیلم ارائه می‌شود. سایت‌هایی که بر مبنای پخش فیلم کار می‌کنند. برای بالابردن سرعت پخش فیلم به کاربران ، طرح تشویقی گذاشته‌اند. در ازای ارائه پهنای باند خود به سایت ، سایت به شما تتا (Theta) پرداخت می‌کند.

چرا ارز دیجیتال تتا (Theta) به وجود آمد؟

همانطور که می‌دانید سایت‌های پخش کننده فیلم ، سرور و پهنای باند زیادی لازم دارند. از آنجایی که این سایتها در سطح جهانی کار می‌کنند ، کاربران زیادی دارند. این حجم از کاربران سرور بسیار بسیار قوی نیاز دارند. صرف نظر از سرور قدرتمند ، تامین امنیت این سرورها هم کار سختی است.

صاحبان این سایت‌ها تصمیم گرفته‌اند از پهنای باند کاربران خود استفاده کنند. در ازای استفاده از پهنای باند آنها ، متناسب با زمانی که سپری می‌شود ، ارز تتا (Theta) می‌پردازند. تتا یک سیستم پرداخت خرد برای پخش ویدئو ساخته شده است. بینندگان و سازندگان محتوا امکان ارسال و دریافت Theta از طریق کیف پول رسمی انجام می‌دهند.

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال تتا (Theta)

کیف پول ارز دیجیتال تتا (Theta) 

کاربران شبکه Theta باید برنامه رسمی کیف پول تتا را دانلود کنند. توسط این کیف پول می‌توانند توکن‌های Theta و TFUEL را نگهداری و اشتراک گذاری کنند.

چه کسانی از تتا حمایت کردند؟

شرکت‌های بزرگی از ارز دیجیتال تتا حمایت کردند. مانند شرکت گوگل ، شرکت سونی ، شرکت سامسونگ ، CAA ، Blockchain.com و غیره.

حمایت و پشتیبانی شرکت‌های بزرگ اعتبار و فرصت رشد به تتا بخشیده است. این اعتبار بخشی فرصت رقابتی بزرگی ایجاد کرده است. شرکت‌های فناوری و سرگرمی چند ملیتی برای کار با پلتفرم تتا رقابت می‌کنند. امروزه (سال 2021) شبکه Edge Nodes تعداد گره ها را به بیش از 100000 رسانده است. از این رو کاربران در تمام جهان امکان دسترسی دارند.

در بلاک‌چین تتا ، گره‌های اعتبار‌سنجی بلوک‌های جدیدی را در زنجیره پیشنهاد و تولید می‌کنند. این در حالی است که گره‌های نگهبان بلوک‌ها را مهر و موم می‌کنند. این بلوک‌ها در موارد مخرب یا موارد دیگر بررسی می‌شوند.

نودهای نگهبان نقش بسیار مهمی در حفاظت از بلاک‌چین تتا دارند. تدابیری اندیشیده شده تا امنیت بلاک‌چین تتا در مقابل مهاجمان مخرب احتمالی حفظ شود. بلاک چین الان دارای 3000 گره نگهبان است.

منفعت تتا (Theta) نصیب چه کسانی می‌شود؟

دو دسته از ارز دیجیتال تتا سود می‌برند. اول رسانه‌هایی که پخش زنده ، OTT و ویدئو دارند و دوم انجمن تتا (Theta) .

گروه اول می‌توانند با به کارگیری دستگاه‌های کم استفاده، ویدئو‌های خود را با کیفیت بالاتری ارائه کنند. استفاده از پروتکل تشویقی تتا به پلتفرم‌های پخش ویدئو قابلیت خاصی می‌دهد. پلتفرم‌ها با هزینه کمتری نسبت به شبکه‌های سنتی ویدئو و محتوا ارائه می‌کنند. بله با به کارگیری این سیستم ، کیفیت فیلم‌ها و هزینه ارائه آنها کمتر می‌شود.

کاربران با افزایش بازدید پلتفرم و بازدیدهای مکرر ، توکن بیشتری دریافت می‌کنند. پلتفرم اعطای تتا ، نسبت به پروتکل‌های همتا به همتا گذشته ، بهبود یافته است. در اصل در این چرخه همه سود می‌برند. صاحبان پلتفرم ، کاربران و کسانی که توکن تتا دارند.

Theta Edgecast اولین برنامه پخش ویدئویی

Theta Edgecast اولین برنامه پخش ویدئویی کاملا غیرمتمرکز DA است. این برنامه صد در صد بر اساس فناوری بلاک چین بومی Theta ساخته شده است. این تکنولوژی دارای قابلیت ضبط ویدئو ، رمزگذاری لحظه ای ، کش و پاسخگویی به کاربران همتا به همتا تمام شبکه است. برنامه بسیار هوشمندانه طراحی شده است.

بنیاد تتا به تازگی ، تاییدیه درخواست ثبت اختراع را برای برنامه USPTO №17/218245 دریافت کرده است. هدف این فناوری توسعه یافته اجرای مدیریت غیرمتمرکز حقوق دیجیتال (DRM) از طریق NFTها در یک شبکه غیرمتمرکز است.

فرصت سودآوری برای صاحبان فایل‌های NFT :

حتما می‌دانید که اولین کلمه کلیدی دنیا ، سرگرمی است. تولیدکنندگان محتوا رسانه‌ای می‌توانند از فایل‌های NFT استفاده کنند و سودآوری عالی داشته باشند. چشم انداز اصلی برای تتا NFTها بر روی پخش زنده ، رسانه ها و سرگرمی است.

مشاوره شبکه دیده‌بان

اگر برای تولید رمز ارز نیاز به مشاوره دارید با دفتر شبکه دیده‌بان تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. شبکه دیده‌بان ارائه کننده انواع تجهیزات ریگ ماینینگ است. صفر تا صد پروژه خود را به شبکه دیده‌بان بسپارید.

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
ارز دیجیتال تتا (Theta) چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *