پلنت (Planet)

نمایش 15 نتیجه

نمایش:
ویژهتماس بگیرید
سوئیچ داهوا Planet FSD-503سوئیچ داهوا Planet FSD-503

سوئیچ پلنت Planet FSD-503

5 ★
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
(1)
نکات مهم
  • 5 پورت اترنت 10/100 با فناوری auto MDI/MDIX
  • ظرفیت جدول MAC برابر 2K
  • بدنه فلزی
  • پشتیبانی از PoE با استاندارد 802.3at/af
  • ظرفیت سوئیچینگ 1Gbps
ویژهتماس بگیرید
سوئیچ داهوا Planet FGSW-2622VHPسوئیچ داهوا Planet FGSW-2622VHP

سوئیچ پلنت Planet FGSW-2622VHP

5 ★
5 ★
3 امتیاز
5 ★
3
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
(3)
نکات مهم
  • 2 پورت SFP
  • 24 پورت 10/100 با قابلیت PoE
  • پشتیبانی از PoE با استاندارد 802.3af/802.3at
  • دارای صفحه نمایشگر LCD PoE
  • مصرف کل PoE برابر 300 وات

ماژول فیبرنوری پلنت Planet MGB-SX

5 ★
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
(1)
نکات مهم
  • نوع فیبر Multimode
  • دارای کانکتور LC
  • مسافت : 550 متر برای انتقال داده

ماژول فیبرنوری پلنت Planet MGB-LX

نکات مهم
  • ماژول SFP
  • نوع PHY 1000Base-LX
  • نوع فیبر Single Mode
  • دارای کانکتور LC
  • مسافت: 20 کیلومتر برای انتقال داده

مدیا کانورتور پلنت Planet IGTP-805AT

نکات مهم
  • 1 پورت 10/100/1000
  • 1 پورت SFP
  • ابعاد : 135 × 87 × 32 میلیمتر
  • وزن : 456 گرم

سوئیچ پلنت Planet GSW-2620VHP

نکات مهم
  • 24 پورت 10/100/1000
  • 2 پورت SFP
  • خروجی سوئیچینگ : 38.7 Mpps
  • ابعاد مانیتور LCD : میزان 30.5 × 40.6 میلیمتر

سوئیچ پلنت Planet GSW-2620HP

نکات مهم
  • 24 پورت 10/100/1000 با قابلیت PoE
  • 2 پورت SFP
  • توان عملیاتی سوئیچ : 38.7 Mpps
  • ظرفیت سوئیچینگ : 52 Gbps

سوئیچ پلنت Planet FSD-803

5 ★
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
(1)
نکات مهم
  • 8 پورت 10/100 با استاندارد auto MDI/MDIX
  • ظرفیت سوئیچینگ 1.6Gbps
  • توان عملیاتی سوئیچ 1.19Mpps

سوئیچ پلنت Planet FSD-604HP

5 ★
5 ★
1 امتیاز
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
(1)
نکات مهم
  • 4 پورت اترنت 10/100 دارای قابلیت PoE
  • 2 پورت آپلینک
  • ظرفیت جدول MAC برابر 2K
  • پشتیبانی از PoE با استاندارد 802.3at/af
  • ظرفیت سوئیچینگ 1.2Gbps
  • توان عملیاتی سوئیچ 0.89Mpps

سوئیچ پلنت Planet FGSW-1822VHP

نکات مهم
  • 20 پورت اترنت (16 پورت 10/100 و 2 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP)
  • پشتیبانی از PoE با استاندارد 802.3af/at
  • دارای ابعاد 440x 233 x 44 میلی‌متر و وزن 3.4kg
  • دارای صفحه نمایشگر هوشمند

مبدل رسانه پلنت Planet GST-802S

نکات مهم
  • یک پورت  10/100/1000Base-T
  • یک پورت  1000Base-SX/LX
  • طول موج فیبر نوری 1310nm
  • پورت RJ-45
  • رابط فیبر نوری SC

سوئیچ پلنت Planet GSD-908HP

نکات مهم
  • 9 پورت با فناوری auto-MDI/MDI-X
  • 8 پورت اترنت 10/100/1000 دارای قابلیت PoE
  • پشتیبانی از PoE با استاندارد 802.3at/af
  • ظرفیت سوئیچینگ 18Gbps
  • توان عملیاتی سوئیچ 13.3Mpps

سوئیچ پلنت Planet GSD-804

نکات مهم
  • 8 پورت اترنت 10/100/1000
  • ظرفیت جدول MAC برابر 4K
  • ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps
  • توان عملیاتی سوئیچ 11.9Mpps

سوئیچ پلنت Planet GSD-604HP

نکات مهم
  • 4 پورت اترنت 10/100/1000 دارای قابلیت PoE
  • 2 پورت اترنت 10/100/1000
  • دارای ابعاد 168x93x32 میلی‌متر و وزن 374g
  • ظرفیت سوئیچینگ 12Gbps
  • توان عملیاتی سوئیچ 8.92Mpps

سوئیچ پلنت Planet FSD-1008HP

نکات مهم
  • 10 پورت اترنت 10/100 با فناوری auto MDI/MDIX
  • 8 پورت 10/100 با قابلیت  PoE injector
  • بدنه فلزی
  • مصرف کل PoE برابر 120 وات
  • منبع تغذیه : 100 – 240 ولت ، 50/60 Hz ، میزان 2.5 A
اسکرول به بالا

سبد خرید فروشگاه

بسته

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید کنید

ورود و ثبت نام
شبکه دیده بان
ارسال در WhatsApp