ارز دیجیتال

بهترین روترها برای ماینر

بهترین روترها برای ماینر

بهترین روترها برای ماینر

ما در این مقاله قصد داریم با تکنولوژی ماینینگ و استخراج رمزارزها  آشنا شویم و بهترین روترها برای ماینر از برند میکروتیک را معرفی کنیم و به شرح ویژگی هر یک از این روترها بپردازیم. تا پایان این مقاله با شبکه دیده‌بان همراه باشید.

تکنولوژی ماینینگ و استخراج رمز ارزها

دستگاه ASIC  یا ماینر به سخت‌افزاری گفته می‌شود که قابلیت استخراج رمزارزها را داشته باشد. برای استخراج رمزارزها ، دستگاه‌های متفاوتی وجود دارد. به اشخاصی که سعی در استخراج رمزارزهایی مانند بیت کوین دارند، ماینر گفته می شود.

ماینینگ (Mining) در دنیای رمز ارزها به معنی تولید و تأیید تراکنش ارز رمزنگاری شده از طریق حل مسائل کامپیوتری و اضافه شدن به بلاک چین است. در فرایند ماینینگ ، ارز دیجیتال به وجود می‌آیند.

از آنجا که رمزارزها مانند بیت کوین ماهیت متمرکز ندارند، نیاز است تا افرادی در سراسر دنیا برای پیشبرد این شبکه فعالیت داشته باشند و سرویس‌ها و خدماتی را در اختیار شبکه قرار دهند. برای افرادی که در این خدمات را انجام می‌دهند پاداش‌هایی در نظر گرفته می‌شود که در قالب ارزهای دیجیتالی به آنها تعلق خواهد گرفت. این پاداش‌ها سبب تولید ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم و سایر ارزهای دیجیتالی می‌شود.

توجه داشته باشید برای اینکه ماینینگ سودآوری داشته باشد ، باید به هزینه‌ها توجه داشت. انتخاب دستگاهی که عمل ماینینگ را برای شما انجام دهد بسیار مهم است. هرچه دستگاه قوی‌تر باشد و بتواند هش‌های بیشتری حدس بزند ، شانس بیشتری برای سودآوری دارد. در واقع ماینرها با توان پردازشی که در اختیار شبکه قرار می‌دهند، برای صاحبان خود سودآوری می‌کنند.

به همین منظور برای ماینینگ از هر سخت‌افزاری که قدرت پردازش داشته باشد می‌توان استفاده کرد، اما باید توجه داشته باشید استفاده از هر سخت‌افزاری به صرفه و منطقی نیست.برای مثال استخراج بیت کوین با پردازنده مرکزی کامپیوترهای معمولی دیگر ‌امکان‌پذیر نمی‌باشد و فقط با دستگاه ماینر این ارز دیجیتالی تولید می‌شود. منظور از دستگاه ماینر ، همان دستگاه ای‌سیک (ASIC) است.

ریشه کلمه ماینینگ یا استخراج :

استخراج در معادن کار مشکلی است و نیاز به تخصص دارد و شخصی که این کار را انجام می‌دهد تا طلا یا سنگ باارزش پیدا کند یا به اصطلاح آن را استخراج کند، پاداش دریافت می‌کنند.

در دنیای رمزارزها نیز به همین شکل است و اشخاصی که سرویس یا خدمتی به شبکه ارائه می‌دهند، به پاس زحماتشان پاداش دریافت می‌کنند. این پاداش در قالب ارزهای دیجیتالی است و می‌توان گفت ارزهای دیجیتالی از این طریق تولید می‌شوند.

به دلیل شباهت این فعالیت با معنای کلمه استخراج، این نام برای این صنعت انتخاب شده است.

بلاک چین (Block Chain) چیست؟

بلاک چین سیستمی است که اطلاعات در آنها ثبت شده است. کلمه بلاک چین (Blockchain) ،ترکیب دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) می‌باشد. به این معنی که این اطلاعات در زنجیره‌ای از بلوک‌ها قرار دارند. این اطلاعات در شبکه‌ای وجود دارد . وقتی نود جدید (کامپیوتر شما) به این شبکه متصل می‌شود ، یک نسخه از این اطلاعات در کامپیوتر شما هم ثبت می شود.امکان تغییر ، حذف یا دستکاری در این اطلاعات وجود ندارد زیرا اطلاعات در تمام کامپیوترها ثبت می‌شود.

هر بلاک هشی دارد که اگر شکسته شود ، اطلاعات آن بلاک قابل رؤیت می‌شود. از همین رو دستگاه ماینینگ شما باید بتواند این هش ها را حدس بزند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دو نوع ماینینگ وجود دارد 

 • ماینینگ نرم‌افزرای 
 • ماینینگ سخت‌افزاری
ماینینگ نرم‌افزاری :

در این روش نیاز به دستگاه‌های خاصی برای عملیات ماینر نیست و با کامپیوتر شخصی و سرعت پردازشگر و گرافیک آنها می‌توان عملیات استخراج را انجام داد.

الگوریتم گواه اثبات سهام در این نوع ماینینگ استفاده می‌شود. به این معنی که میزان دارایی یا سهام شخص ماینر است که توانایی و قدرت را در شبکه افزایش می‌دهد. در حال حاضر این روش بسیار کمتر از استخراج سخت‌افزاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماینیگ سخت‌افزاری :

این روش ماینینگ به دستگاه‌ها و سخت افزار و الگوریتم خاصی نیاز است. به عنوان مثال برای استخراج بیت کوین به سخت‌افزارهایی مانند ای‌سیک (ASIC) نیاز که به طور اختصاصی برای استخراج بیت کوین طراحی و تولید شده‌اند.

ماینینگ در این روش طبق الگوریتم‌های خاصی صورت می‌گیرد. در حال حاضر الگوریتم گواه اثبات کار برای ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و آتریوم و سایر ارزهای دیجیتالی استفاده می‌شود. به این معنی که سخت ‌افزارهای ماینینگ با استفاده از این الگوریتم با رمزگشایی کردن تراکنش‌های ارسالی به شبکه و حل کردن آنها می‌توانند تراکنش‌ها را تأیید کنند و مبلغ از قبل تعیین شده‌ای را به عنوان پاداش دریافت کنند.

بیشتر بخوانید و بیشتر بدانید

بیت کوین چیست؟

روترهای میکروتیک در ماینینگ سخت‌افزاری چه کاربردی دارند؟

روترهای میکروتیک در ماینینگ سخت‌افزاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و در شبکه نصب و راه‌اندازی می‌شوند و قابلیت ماینینگ و استخراج رمزارزها را برای شخص ماینر فراهم می‌کنند. فراهم شدن استخراج رمزارزها از طریق روتر تحولی جدید در صنعت ارز دیجیتال به شمار می‌رود.

بهترین روترها برای ماینر از برند میکروتیک دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS هستند که می توانند یک شبکه مطمئن را راه‌اندازی کنند. این روترها دارای قابلیت‌های ویژه‌ای هستند که شبکه دیده‌بان در ادامه به بررسی این قابلیت‌ها میپردازد.

علت اینکه در این مقاله بهترین روترها برای ماینر را از برند میکروتیک برای معرفی انتخاب کردیم این بود که قیمت روترهای میکروتیک نسبت به روترهای نمونه در بازار بسیار کمتر می‌باشد و به طور کامل پاسخگوی نیازهای شبکه ماینینگ می‌باشد و با اکثر سیستم‌های شبکه سازگار است. همچنین برای مدیران شبکه ، امنیت و نظارت بر شبکه را فراهم می‌کنند.

حالا بیایید با بهترین روترها برای ماینر از برند میروتیک آشنا شویم 

کمپانی میکروتیک (Mikrotik) روترهای متنوعی را به بازار شبکه عرضه کرده است که ما در شبکه دیده‌بان بهترین روترهای را برای عملیات ماینر معرفی می‌کنیم و به بررسی قابلیت‌های هر یک از این روترها می‌پردازیم.

یک تعریف ساده از روتر

روتر وظیفه دریافت اینترنت را از مودم و ارائه آن به دستگاه‌های درون شبکه را دارد. مودم‌هایی که در منازل استفاده می‌شوند ، مودم روتر هستند. اما در شرکتها و سازمان ها از روتر و مودم به صورت جداگانه استفاده می شود.

به طور خلاصه وظیفه روتر درون شبکه کامپیوتری ، مسیریابی بین شبکه‌ها با Subnet Mask می‌باشد. در واقع شبکه‌های کامپیوتری توسط سوئیچ‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند و شبکه محلی را تشکیل می‌دهند. از آنجا که شبکه‌های محلی توسط  IPهای متفاوت نمی‌توانند به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط داشته باشند از  طریق روترها با یکدیگر اتصال برقرار می‌کنند.(مودم هایی که در منازل استفاده می‌شوند ، مودم روتر هستند. اما در شرکتها و سازمان‌ها از روتر و مودم به صورت جداگانه استفاده می‌شود.).

قابلیت‌های روتر

مسیریابی (Routing)
دیوار آتش (FireWall)
پروتکل پویای میزبان آی پی دهنده اتوماتیک (DHCP Server)
ترجمه نشانی شبکه (NAT)
پراکسی سرور (Proxy Server)
مدیریت کاربران (User Management)
تعادل رسانی بارگزاری (Load Balancing)
شبکه خصوصی مجازی (VPN)
راهگزینی برچسب چند قرارداری (MPLS)
کیفیت سرویس (Quality of Service)
میزبانی اتصالات (Open Vpn)
SSTP – L2TP – PPTP – PPPOE – ISDN …

روتر اکسس پوینت hAP lite :

روتر اکسس پوینت hAP lite بسته‌های اطلاعاتی را دریافت و آنرا در محیط به صورت اتصال بی‌سیم یا باسیم ارسال و پخش می‌کند.

در واقع شبکه‌های کامپیوتری توسط سوئیچ‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند و شبکه محلی را تشکیل می‌دهند. از آنجا که شبکه‌های محلی توسط  IPهای متفاوت نمی‌توانند به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط داشته باشند از  طریق روترها با یکدیگر اتصال برقرار می‌کنند.(مودم هایی که در منازل استفاده می‌شوند ، مودم روتر هستند. اما در شرکتها و سازمان‌ها از روتر و مودم به صورت جداگانه استفاده می‌شود.)

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر اکسس پوینت hAP lite :

 • این روتر در فرکانس 2.4 گیگاهرتز با سرعت 300Mbit/s و استاندارد 802.11b/g/n فعال است.
 • قدرت گیرندگی آنتن این دستگاه در فرکانس 2.4 گیگاهرتز برابر 1.5dBi می‌باشد.
 • این روتر وایرلس دارای 4 پورت اترنت 10/100 است.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 4 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU تک هسته‌ای با سرعت 650 مگاهرتز می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 32 مگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع FLASH با ظرفیت 16 مگابایت می‌باشد.

روتر وایرلس RB951Ui-2HnD:

روتر وایرلس RB951Ui-2HnD از برند میکروتیک برای مراکز اداری ، شبکه‌های خانگی و دفاتر کوچک (SOHO) مناسب است. پورت پنجم این روتر وایرلس قابلیت PoE دارد و می تواند یک دستگاه دیگر را روشن کند.

روتر وایرلس دارای یک آنتن داخلی امنی (Omni) با توان گیرندگی آنتن 2.5 dBi و ساختار Dual Band  (دوقطبی) است. همانطور که در ویژگی های این محصول میکروتیک یاد شده ، سطح دسترسی (لایسنس) آن 4 است. از این رو به عنوان یک اکسس پوینت هم می توانید استفاده کنید. محیط تحت پوشش این اکسس پوینت 200 متر (محدوده داخلی) می باشد.

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر وایرلس RB951Ui-2HnD :

 • این روتر در فرکانس 2.4 گیگاهرتز با سرعت 300Mbit/s و استاندارد 802.11b/g/n فعال است.
 • قدرت گیرندگی آنتن این دستگاه در فرکانس 2.4 گیگاهرتز برابر 2.5dBi می‌باشد.
 • این روتر وایرلس دارای 5 پورت اترنت 10/100 است.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 4 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU تک هسته‌ای با سرعت 600 مگاهرتز می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 128 مگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 128 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.

روتر وایرلس RB951G-2HnD:

روتر وایرلس RB951G-2HnD از برند میکروتیک است. این روتر وایرلس برای محیط های داخلی طراحی شده است. این روتر در حداقل دمای 20 – درجه تا حداکثر دمای 50 درجه سانتیگراد به خوبی کار می کند.  امکان افزایش میزان آنتن دهی این روتر ، با توجه به داخلی بودن ذخیره‌گاه حافظه آنتن امکان پذیر نیست.

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر وایرلس RB951G-2HnD :

 • این روتر در فرکانس 2.4 گیگاهرتز با سرعت 300Mbit/s و استاندارد 802.11b/g/n فعال است.
 • قدرت گیرندگی آنتن این دستگاه در فرکانس 2.4 گیگاهرتز برابر 2.5dBi می‌باشد.
 • این روتر وایرلس دارای 5 پورت گیگ اترنت 10/100/1000 است.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 4 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU تک هسته‌ای با سرعت 600 مگاهرتز می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 128 مگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 128 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.

روتر RB2011UiAS-RM:

روتر RB2011UiAS-RM از برند میکروتیک است. این روتر تمام ویژگی‌های روترهای 2011 را دارد. RB2011UiAS-RM یکی از ارزان‌ترین و کاملترین روترهای میکروتیک می‌باشد. RB2011UiAS-RM برای فضاهای داخلی طراحی شده است.

همانطور که از نام روتر مشخص است (RM) روتر قابل نصب در رک می باشد.

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر RB2011UiAS-RM :

 • این روتر وایرلس دارای 5 پورت گیگ اترنت 10/100/1000 و 5 پورت اترنت 10/100 است.
 • این دستگاه شامل یک پورت SFP برای اتصال فیبرنوری با سرعت 1.25G می‌باشد.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 5 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU تک هسته‌ای با سرعت 600 مگاهرتز می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 128 مگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 128 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.

روتر RB2011UiAS-2HnD-IN:

روتر RB2011UiAS-2HnD-IN از برند میکروتیک است که از سیستم عامل RouterOs و سطح دسترسی Level 5 استفاده می‌کند. از این رو قدرت و قابلیت های این روتر وایرلس زیاد است. این روتر به دلیل تنوع پورت‌هایش کاربردهای متنوعی دارد و برای مصارف indoor کارایی دارد.

توسط پانل LCD  می توان وضعیت دستگاه را مدیریت کرد و تنظیمات دستگاه را انجام داد. توسط پورت 10 اترنت این روتر وایرلس می توان دستگاه دیگری را روشن کرد.

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر RB2011UiAS-2HnD-IN :

 • روتر RB2011UiAS-2HnD-IN در فرکانس 2.4 گیگاهرتز با سرعت 300Mbit/s و استاندارد 802.11b/g/n فعال است.
 • قدرت گیرندگی آنتن این دستگاه در فرکانس 2.4 گیگاهرتز برابر 4dBi می‌باشد.
 • این روتر وایرلس دارای 5 پورت گیگ اترنت 10/100/1000 و 5 پورت اترنت 10/100 است.
 • این دستگاه شامل یک پورت SFP برای اتصال فیبرنوری با سرعت 1.25G می‌باشد.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 5 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU تک هسته‌ای با سرعت 600 مگاهرتز می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 128 مگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 128 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.

روتر RB3011UiAS-RM:

روتر RB3011UiAS-RM از برند میکروتیک ، دارای معماری جدید ARM برای پردازنده می‌باشد . این معماری عملکرد پردازنده را افزایش می‌دهد.این روتر دارای دو هسته به مدل IPQ-8064 و معماری جدید ARM 32bit است. هر کدام از پردازنده‌ها 1.4 گیگاهرتز سرعت دارند. توسط پورت 10 این دستگاه می توانید یک دستگاه دیگر را روشن نمایید. البته توسط پورت یک همین دستگاه می‌توانید ، روتر RB3011UiAS-RM را روشن کنید.

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر RB3011UiAS-RM :

 • این روتر وایرلس دارای 10 پورت گیگ اترنت 10/100/1000 است.
 • این دستگاه شامل یک پورت SFP برای اتصال فیبرنوری با سرعت 1.25G می‌باشد.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 5 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU قدرتمند دو هسته‌ای با سرعت 1.4 گیگاهرتز برای هر هسته می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 1 گیگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 128 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.

روتر RB4011iGS+RM:

روتر پیشرفته و قدرتمند RB4011iGS+RM جز پرکاربردترین روترهای میکروتیک است. روتر RB4011iGS+RM قابلیت نصب در رک به ارتفاع 1U دارد. از این روتر در شبکه های سیمی استفاده می‌شود. همانطور که از مدل روتر مشخص است ، 4011 یعنی تمامی ویژگی های سری‌های 2011 و 3011 را دارد علاوه بر آنها پورت فیبرنوری  +SFP و پردازنده با قدرت و معماری (ARM) بهتر دارد.این روتر دارای چهار پردازنده (CPU) قدرتمند از مدل AL21400 می‌باشد.

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر RB4011iGS+RM :

 • این روتر وایرلس دارای 10 پورت گیگ اترنت 10/100/1000 است.
 • این دستگاه شامل یک پورت +SFP برای اتصال فیبرنوری با سرعت 10G می‌باشد.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 5 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU قدرتمند چهار هسته‌ای با سرعت 1400 مگاهرتز برای هر هسته می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 1 گیگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 512 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.

روتر RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN:

روتر بسیار قدرتمند RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN جزء روترهای پیشرفته‌ی میکروتیک است. از این روتر در شبکه های سیمی استفاده می‌شود. همانطور که از مدل روتر مشخص است ، 4011 یعنی تمامی ویژگی های سری‌های 2011 و 3011 را دارد علاوه بر آنها پورت فیبرنوری  +SFP و پردازنده با قدرت و معماری (ARM) بهتر دارد.این روتر دارای چهار پردازنده (CPU) قدرتمند از مدل AL21400 می‌باشد. این روتر در دو فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز فعالیت می‌کند.

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN :

 • روتر RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN در فرکانس 2.4 گیگاهرتز با سرعت 300Mbit/s و استاندارد 802.11b/g/n و در فرکانس 5 گیگاهرتز با سرعت 1733Mbit/s و استاندارد 802.11a/n/ac فعال است.
 • قدرت گیرندگی آنتن این دستگاه در فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز برابر 3dBi می‌باشد.
 • این روتر وایرلس دارای 10 پورت گیگ اترنت 10/100/1000 است.
 • این دستگاه شامل یک پورت +SFP برای اتصال فیبرنوری با سرعت 10G می‌باشد.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 5 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU قدرتمند چهار هسته‌ای با سرعت 1.4 گیگاهرتز برای هر هسته می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 1 گیگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 512 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.

روتر RB1100AHx4:

این روتر قدرتمند دارای 4 پردازنده از مدل AL21400 که هر کدام با سرعت 1.4GHz کار می‌کنند. معماری این پردازنده ها ARM 32 bit می باشد. روتر RB1100X4 از سیستم عامل معروف میکروتیک RouterOS  در سطح دسترسی 6  پشتیبانی می کند. حافظه رم دستگاه 1 GB و حافظه داخلی آن 128 MB است.

دستگاه از مقاومت عالی برخوردار است و در دمای 40 – تا 70 درجه سانتی گراد به خوبی کار می کند. حداکثر توان ورودی دستگاه 20 تا 57 ولت و میزان مصرفی آن 20 وات است. روتر 13 پورت 10/100/1000 اترنت نیز دارد .

قابلیت‌های ویژه‌ی روتر RB1100AHx4 :

 • این روتر وایرلس دارای 13 پورت گیگ اترنت 10/100/1000 است.
 • این روتر دارای سیستم عامل قدرتمند RouterOS با لایسنس 6 می‌باشد.
 • این روتر اکسس‌پوینت دارای CPU قدرتمند چهار هسته‌ای با سرعت 1.4 گیگاهرتز برای هر هسته می‌باشد.
 • این دستگاه دارای حافظه RAM  با ظرفیت 1 گیگابایت است.
 • حافظه ذخیره‌سازی در این دستگاه از نوع NAND با ظرفیت 128 مگابایت می‌باشد.
 • این دستگاه دارای قابلیت PoE است که می‌تواند برق دستگاهی که به آن متصل است را تأمین کند.
قیمت رقابتی:

برای استفاده از تکنولوژی ماینر، می‌توانید انواع روترهای برند میکروتیک و سایر تجهیزات شبکه را با قیمت رقابتی از شرکت شبکه دیده‌بان تهیه کنید ، ضمن اینکه شرکت شبکه دیده‌بان **توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی مؤثر به نیازها و رفع آنها در کوتاهترین زمان، جلب رضایت و خشنودی ایشان** را سرلوحه کار خود قرار داده و با  کارشناسان مجرب در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش، سعی در ارائه بهترین سرویس به مشتریان خود را دارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”violet” icon_fontawesome=”fas fa-phone-volume”]جهت اطلاع از قیمت بهترین روترها برای ماینر از برند میکروتیک با شبکه دیده‌بان تماس بگیرید : 20 21 9100 – 021

مراحل ثبت سفارش تعمیر تجهیزات شبکه :
 • تماس با دفتر و ارسال تجهیزات به دفتر شبکه دیده بان
 • بررسی مشکلات تجهیزات شبکه و اعلام هزینه به شما
 • در صورت تایید شما ، تعمیر انجام می شود.
 • ارسال تجهیزات در اسرع وقت
نکات مهم پروسه تعمیرات تجهیزات شبکه :
 1. مشکل و ایرادات احتمالی دستگاه را در برگه‌ای نوشته و همراه دستگاه به دفتر شبکه دیده‌بان ارسال فرمایید.
 2. نام و شماره تلفن مسئول پیگیری تجهیزات را حتما درج بفرمایید.
 3. به دلیل زیاد بودن تعداد کالاهای تعمیری ، حتما پیگیر کالای خود باشید.

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه برند های معروف است. از جمله خدمات مجموعه حرفه ای شبکه دیده بان :

 • 48 ساعت مهلت تست
 • یک سال گارانتی
 • ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط ایران
 • مشاوره رایگان قبل از خرید محصول
 • امکان کانفیگ و راه اندازی بعد از خرید محصول
 • تعمیر تجهیزات شبکه

جهت سفارش یا مشاوره با کارشناسان فروش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02191002120

09128005038

سایت های شبکه دیده بان :
بهترین روترها برای ماینر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *