انجام پروژه

- نصب و راه‌اندازی شبکه‌ کامپیوتری
- راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی ویپ
- راه‌اندازی ارتباطات (PtP - PtMP)
- راه‌اندازی سرورهای مجازی سازی

کانفیگ و راه اندازی

کانفیگ ، راه‌اندازی ، بک آپ گیری ، سیستم‌های تلفنی ویپ ، سرورهای مجازی سازی ، سرویس‌های مانیتورینگ ، ریگ ماینینگ ، پسیو و کابل کشی

تعمیر تجهیزات شبکه

عیب‌یابی تخصصی تجهیزات شبکه
سوئیچ ، روتر ، رادیو ، اکسس پوینت...
میکروتیک - سیسکو - یوبیکویتی
دلتالینک - دی لینک - زایکسل

ارائه انواع تجهیزات شبکه

شبکه دیده بان ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه است. ارائه تمامی برندهای شبکه ، در مجموعه فنی مهندسی شبکه دیده بان

در این قسمت با انواع روتر ، سوئیچ ، اکسس پوینت ، آنتن ، رادیو وایرلس و غیره از برند میکروتیک (Mikrotik) آشنا می‌شوید. در صورت نیاز به مقایسه ویژگی تجهیزات شبکه میکروتیک بر روی گزینه مقایسه کلیک کنید. در فروشگاه شبکه ، شبکه دیده‌بان محصولات دارای قیمت هستند. با توجه به قیمت و ویژگی‌های تجهیزات ، به راحتی خرید آنلاین را انجام دهید . تمامی تجهیزات شبکه دارای گارانتی هستند.

شبکه دیده‌بان تعمیر تخصصی انواع تجهیزات شبکه میکروتیک را انجام می‌دهد. جهت اطلاع از شرایط تعمیر تجهیزات شبکه با دفتر تماس بگیرید ( 02191002120 ) یا در شبکه‌های اجتماعی با ادمین‌های ما هماهنگی لازم را انجام دهید. کارشناسان ما در اسرع وقت تعمیر تجهیزات شما را انجام می دهند.

در این قسمت با انواع تجهیزات شبکه برند یوبیکویتی (Ubiquiti) آشنا می‌شوید. در صورت نیاز به مقایسه ویژگی تجهیزات شبکه یوبیکویتی بر روی گزینه مقایسه کلیک کنید. در فروشگاه شبکه ، شبکه دیده‌بان محصولات دارای قیمت هستند. با توجه به قیمت و ویژگی‌های تجهیزات ، به راحتی خرید آنلاین را انجام دهید . تمامی تجهیزات شبکه دارای گارانتی هستند.

برای انجام کانفیگ و راه اندازی تجهیزات شبکه ، با دفتر ما تماس بگیرید. کادر فنی آماده انجام کانفیگ از راه دور (غیر حضوری) و حضوری می‌باشد. کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر می‌شوند و دستگاه شما را نصب و راه اندازی می‌کنند.

در این قسمت با انواع آنتن برند دلتالینک (Deltalink) آشنا می‌شوید. در صورت نیاز به مقایسه ویژگی تجهیزات شبکه دلتالینک بر روی گزینه مقایسه کلیک کنید. در فروشگاه شبکه ، شبکه دیده‌بان محصولات دارای قیمت هستند. با توجه به قیمت و ویژگی‌های تجهیزات ، به راحتی خرید آنلاین را انجام دهید . تمامی تجهیزات شبکه دارای گارانتی هستند.

در این قسمت با انواع سوئیچ ،سوئیچ مدیریتی ، سوئیچ غیرمدیریتی ، سوئیچ رومیزی و غیره  برند سیسکو (Cisco) آشنا می‌شوید. در صورت نیاز به مقایسه ویژگی تجهیزات شبکه سیسکو بر روی گزینه مقایسه کلیک کنید. در فروشگاه شبکه ، شبکه دیده‌بان محصولات دارای قیمت هستند. با توجه به قیمت و ویژگی‌های تجهیزات ، به راحتی خرید آنلاین را انجام دهید . تمامی تجهیزات شبکه دارای گارانتی هستند.

در این قسمت با انواع سوئیچ ، روتر ، مودم ،سوئیچ مدیریتی ، سوئیچ غیرمدیریتی ، سوئیچ رومیزی و غیره  برند تی‌پی‌لینک (TPlink) آشنا می‌شوید. در صورت نیاز به مقایسه ویژگی تجهیزات شبکه تی‌پی‌لینک بر روی گزینه مقایسه کلیک کنید. در فروشگاه شبکه ، شبکه دیده‌بان محصولات دارای قیمت هستند. با توجه به قیمت و ویژگی‌های تجهیزات ، به راحتی خرید آنلاین را انجام دهید . تمامی تجهیزات شبکه دارای گارانتی هستند.